Nikdy, nikdy

Nikdy, nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530330/bmid_nikdy-nikdy-662cce164b545.jpg 4 17 4

Bestsellerové autorky Colleen Hooverová a Tarryn Fisherová spojily síly a společně napsaly naprosto jedinečnou romanci s mystery zápletkou. Charlie Wynwoodová a Silas Nash byli od narození nejlepšími přáteli, dokud se do sebe ve čtrnácti letech nezamilovali a nestali se něčím mnohem víc. Počínaje dnešním ránem jsou si ale naprosto cizí. Všechny jejich vzpomínky na to, kým byli a jaký pár společně tvořili, jsou fuč. Vytratily se. Nezbývá než odhalit pravdu o tom, co se jim stalo a proč k tomu došlo. Ale čím víc o sobě zjišťují, tím těžší je pro ně pochopit, proč byli vůbec kdy spolu. Vzpomenout si někdy může být horší než zapomenout. Doporučený věk 15+... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Never Never , 2016

K@čka
dnes 4 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila. Knihy od Colleen Hoover mám velice ráda, ale tuto bych zařadila mezi slabší kousky. I přesto se ale kniha moc dobře četla, jako všechny její ostatní.

Nikaa1
předevčírem 3 z 5

Nápad knihy je za mě zajímavý a knížka se dobře četla, což mě nepřekvapuje. Musím však říct, že mě místy nudila a že se jedná o jistou slabší knížku (hodnotím zde především Colleen Hoover).
Nicméně jako oddechovka fajn třeba k moři, nečekala bych žádné velké drama, jak to bývá u autorek jistou zvyklostí.

Pitbullka
předevčírem 3 z 5

Námět knihy byl skvělý, knížka byla čtivá. Postavy mě bavily. Ale vlastně byl celý příběh dost tendenci se opakovat s točit v kruhu a chybělo mi nějaké rozuzlení.

Kristy.Seb
08.05.2024 4 z 5

Nikdy nepřestaň. Nikdy nezapomeň.

Výčitky svědomí jsou způsob, jak se trestat za svoje chování.

Když člověk v životě zažívá pořád jen dobře věci, brzdí to jeho růst.

Bolest je nutná, protože aby člověk uspěl, musí se nejdřív naučit překonávat překážky.

Nikdy nesmíme zapomínat, kdo vyšlapal nasi cestu. A nikdy se nesmíme přestat snažit dělat ze světa lepší místo pro ty, kteří přijdou po nás.

Osud je magnetická přitažlivost našich duší k lidem, místům a věcem, k nimž patříme.

Můžeme ztrácet vzpomínky, ale uvnitř jsme pořád stejní.

Opět pecka. Přečteno jedním zatajeným dechem.