Přerovnáno I: příběhy přerovských strážníků

Přerovnáno I: příběhy přerovských strážníků https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528403/bmid_prerovnano-i-pribehy-prerovskych-st-657dcf2045d1f.png 4 5 2

Blog přerovské městské policie se stal již před lety fenoménem, který baví už téměř 50 tis fanoušků. Drobné prohřešky našich spoluobčanů i někdy trochu dramatičtější příběhy popisují strážníci v Přerově velmi kreativním způsobem, připomínající tradici předválečných humorných soudniček. Jejich osobitý humor, za kterým stojí zástupce ředitele Miroslav Komínek, byl před lety oceněn prestižní literární cenou Magnesia litera i cenou zlatého pera klubu copywriterů. Po necelých třech letech vychází tato kniha, ve které najdete sto nejlepších příběhů z let 2021 a 2022, které slavily úspěch u online čtenářů a nyní se dostávají do oblíbené knižní podoby.... celý text

postoran-CZ
23.04.2024

Knihu jsem minulý rok podpořil na Donio, před vánocemi přišla a až nyní jsem se k ní dostal. Přelouskáno během pár čtení. Obsahuje 100 příběhů "ze života" přerovských strážníků. Já osobně jsem spokojen a těším se na další příběhy. :)

KudlickaE.
09.03.2024 4 z 5

Koupila jsem na základě příběhů na FB, které mě bavily :-) Knižní zpracování je rámcově dobré, jen to opravdu nejde číst jako klasickou knížku.

2021  84%365 + 1 příběh strážníků z Přerova
2023  88%Přerovnáno I: příběhy přerovských strážníků