Rendez-vous po smrti

Rendez-vous po smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93902/mid_rendez-vous-po-smrti-Skx-93902.jpg 3 8 8

Petr Finn série

< 2. díl

Petr Finn zázrakem přežil vražednou pomstu ruské mafie a vrací se z nemocnice s touhou po klidu. Situace se ovšem velmi rychle vyvine úplně jinak. Rendez-vous po smrti je volným pokračováním krimipříběhu Rendez-vous před márnicí oceněného roku 2002 v autorské soutěži nakladatelství MOBA. Setkáte se v něm proto s řadou již známých postav, ale také hlavně s mnoha napínavými dobrodružstvími i zcela neočekávaným koncem.... celý text

jprst
29.12.2020 2 z 5

Nepovedený pokus o napínavý dobrodružný příběh, který skončil jako naivní a nic neříkající "béčková" záležitost, pro kterou je mé dvouhvězdičkové hodnocení možná až poněkud přehnané.

rafan65
10.05.2020 3 z 5

Pokračování příběhu Petra Finna je dobré ale konec je docela uhozený.Takové rozuzlení jsem teda nečekal a dost mě zklamalo.

čef
15.05.2019 3 z 5

Nevím, proč je tento dobrodružný román s kritikou české společnosti zařazen mezi české detektivky, ale snad to tolik nevadí. Nedoporučuji číst až po předešlém dílu, jako se to povedlo mně, mnohé souvislosti potom unikají. Chlapácký hrdina jako z románů F. Niedla dostává na každé druhé straně výprasky a krásky mu padají do náruče skoro také tak často. Jinak je to tak trochu xenofobní vyprávění o tom jak se zde pod Řípem cizinci roztahují a kradou nám lázně za vydatné podpory místních korupčníků. Chybí mi nějaké rozuzlení a také bych možná ocenil i třeba malinkatý hlubší smysl toho všeho a tak si přečtu i ten následující díl bude-li jaký, abych tomu přišel na kloub, bude-li tam jaký.

dagmar5477
03.06.2018 3 z 5

Autorův styl mi celkem sedl, ale ústřední postava je v tomto volném pokračování na pěst a ten konec, ten se taky nepovedl.

Ignis
24.03.2013 odpad!

Tak jestli mě předchozí knížka moc nebavila, druhý díl byl ještě horší. Vlastně ani nevím, proč jsem si ji v knihovně půjčovala, ale asi jsem byla zvědavá, co z toho autor vyplodil. No, měla jsem si to nechat ujít.

Ivan P. Olenič
česká, 1940