Život plný utrpení

Život plný utrpení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134877/zivi-mrtvi-6-zivot-plny-utrpeni-134877.jpg 5 231 231

Živí mrtví (komiks) série

Rick je zajatý ve městě Woodbury a obklopený šílenci. Jeho rodina a blízcí ho zatím začínají považovat za mrtvého. A aby to bylo ještě horší, tak hrozí, že Rickova skupina bude další obětí Guvernérovy dobyvačné politiky. Nezbývá než se pokusit o útěk... nebo aspoň o brutální pomstu.

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Crew

This Sorrowful Life , 2006

OldaB
02.03.2014 5 z 5

Útěk z Woodbury je plný napětí a hrůzy + zmasakrovaný guvernér k tomu. Brutalita zde dostupuje vrcholu.

TessDragon
02.06.2013 5 z 5

Tento díl byl pěkně brutální, ty kresby byly vykresleny vážně věrohodně. A samozřejmě příběh, co k tomu dodat. Epický se spousty zvraty, krve, mrtvol a smrti. Michonne jsem si hodně oblíbila a Guvernér, wow ještě jsem se nesetkala s takovým zvrhlým a děsivým záporákem. Doufám, že co nejdříve vyjdou další díly, protože TWD se nemůžete nikdy nabažit.

Kapis
05.02.2013 5 z 5

Mne to, nemůžu si pomoct i přes tu nepřirozenou ukecanost, strašně baví. Na každé stránky si říkám, kam bych vedl děj já a každá další stránka mne vždy překvapí, že tohle mne vůbec nenapadlo - asi proto, že to vždycky tak zhltám. Trocha brutality, málo mrtvých známých postav, nějaké to zmrzačení, napnuté vše k prasknutí. Super, já jsem spokojen, vůbec netuším, kam se bude děj ubírat dále, ale to je na tom to nejkrásnější, že je to celé otevřené. Trochu se mi tu asosciuje povinná četba na ZŠ - Robinson Crusoe, kdy on si taky kousek po kousku zařizoval ten svůj od základu změněný život. Takže jen houšť a větší kapky

Blackhouse
02.01.2013 5 z 5

Skvělá, dobrodružná a strhující serie komiksů The Walking Dead je ta nejlepší co jsem kdy četl, přečetl jsem všechny díly, které vyšly a těším se na další. Doporučuji!