Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Po knize jsem sáhla kvůli výzvě, a byla jsem mile překvapen. Čtivý, příběh, místy smutný, někdy k zamyšlení. Každý má svůj příběh....

15.05.2023 4 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Smutná kniha, s deprimujicim příběhem. Je k zamyšlení, jak jedno obvinění změní spoustu životů. Začátek se trochu táhnul, ale pak se to rozjelo. Konec jsem tušila.

31.03.2023 4 z 5

Jako veš v kožichu Jako veš v kožichu Marie Rejfová

Opět vtipná odechovka. Sice začátek trochu nudný, ale pak se to rozjelo. A tetinka byla prostě skvělá.

05.03.2023 4 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

Moc hezké to bylo. Malé mimozemšťance bych uvěřila všechno. Krásný příběh s krásnou obálkou.

25.12.2022 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Velmi smutný, ale čtivý příběh. Ubrala bych trochu ze života Emilky a více rozepsala vztah Jany a Johanky a její život. Ještě mi vadilo, že u kapitol nebyly časové údaje, v kterém obdibi jsme se ocitli, vyšlo to tak nějak až během čtení. Při čtení jsem si uvědomila, jak se máme dobře, a jak byly dříve ženy statečné.

07.04.2022 4 z 5

Má cesta za štěstím Má cesta za štěstím Karel Gott

Půjčila jsem si ji od babičky jen kvůli fotkám, a nakonec jsem ji přečetla. Někteří kapitoly zajímavé, jiné humorné a i na smutné se dostalo, prostě život Karla Gotta. Moc hezká knížka.

20.03.2022 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Příjemná, humorná detektivka, dobře se čte.Pobaví, neurazí. Babiččiny rady vás pobaví. Kdo má chuť na oddychovku, tak tuhle doporučuji..

21.05.2021 3 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Smutný a silný příběh, nečekejte červenou knihovnu.

03.04.2021 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Knihu jsem začala číst diky čtenářské výzvě, jinak bych po ni asi nesáhla... Citlivé téma rasismu očima malých dětí, je sice smutné, ale čtivé, doporučuji přečíst.

09.02.2021 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Hezké, příjemné čtení že života.My holky v nejlepších letech se v některých situacích určitě poznáme.

23.12.2023 5 z 5

Debutantka Debutantka Jan Gardner

Moc hezká, čtivá, humorná detektivka. A komornik byl stejně nejlepší. Vřele doporučuji.

24.04.2023 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jako malé se mi kniha nelíbila. Teď jsem ji vzala do ruky kvůli výzvě. Určitě mě zaujala více než v dětství.

01.04.2023 3 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Skvělá knížka.

06.03.2023 5 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Tahle knížka mě připravila dvě bezesné noci. Název knížky je přesný. Příběh je zvrhlý, drsný, ale v závěru čistý a krásný.

23.11.2022 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Zajímavé téma. Ubrat pár postav, ostatní lépe popsat, trvalo mě než jsem se začetla. Nechci tvrdit, že je kniha špatná,.Ale jiné knihy na podobné téma mě zaujaly více...

18.11.2022 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka se dobře četla, má správnou dávku napětí. Netušila jsem, až do konce, kdo je vrah. Příjemné čtení, a lehkým mrazením.

03.11.2022 4 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Krásný příběh o práci knihovnic, v nelehké době. I když knížka je z válečné doby, čte se dobře. Příběh o tom jak knihy pomáhají v každé době a každému.,odpoutat se od reality.

12.08.2022 4 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Moc hezká knížka, sice jsem čekala, trochu víc o panu Diorovi, a jeho krásných nadčasových šatech. Ale samotný příběh se moc hezkx čte i když je z druhé světové války. Nechybí napětí , přátelství, statečnost, láska...

19.07.2022 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Tak tohle bylo skvěle. Čtivé, napínavé, záhadné.... Líbilo se mi to.

18.05.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Vtipná, napínavá knížka. Bavila jsem se. A snad bude druhý díl, přeci nevíme co se stalo s Bille

10.05.2022 5 z 5