River Wild přehled

River Wild https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 712 712

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

River Wild , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize River Wild. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
27.03.2024 5 z 5

Rozpravěčem příběhu jsou hlavní postavy ale občas to působilo jako by hovořili cizí příběh a ne ten svůj - na mně to působilo rušivě. Možno To bylo překladem. Jináč moc pěkný příběh, smutný, dojimavy i napínavý. Zasmála jsem se ale i slza ukápla.

snilek.holka
14.03.2024 4 z 5

Kniha je to hezká. Příběh skrytí v ní mi ale přišel malinko ošizený. Setkáme se tu s tématy, která by si jistě zasloužila daleko větší hloubku. Ale četlo se to hezky a svižně.

Ála1968
20.02.2024 5 z 5

Knihu jsem si koupila náhodou a byla jsem hrozně moc překvapená, jaký krásný příběh se v ní odehrál.Bylo to moc dojemné, temné, bolestivé, romantické a především nádherné.

10 nejprodávanějších eknih (září)

16.10.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

16.09.2020

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Kniha River Wild v seznamech