Enny06 Enny06 komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Co to bylo ? Neskutečný zážitek?Nevím. Kniha mě doslova spolkla. Občas jsem se přistihla, že čtu s otevřenou pusou a s údivem ve tváři. Nikdy jsem nic podobného nečetla. Doporučuji všem!!!!
Čteno v originále.

13.10.2018 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Přečteno za jeden den. Neskutečný nářez.

28.02.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak přesně tohle jsem potřebovala. Krásnou romantickou knihu, plnou humoru. Autorka má velice čtivý styl psaní. Ohromně mě to bavilo číst.
Určitě si přečtu i její další knihy.

26.06.2021 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Všechny díly jsem poslouchala v audiu. Jan Šťastný je génius a načetl to opravdu bravurně. Perfektní série detektivek, která stojí za pozornost. Napínavé, promyšlené, brutální.....to chcete číst!!!

03.03.2023 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha se četla sama. Výborné čtení.

17.07.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Skvělá kniha.

19.05.2019 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

To byla neskutečná jízda. Musím si co nejdřív přečíst další díl. Jsem zvědavá jak to celé dopadne.

07.07.2020 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Zajímavý příběh a velice překvapivý konec. Takový psycho thriller . Fajn čtení za čtyři hvězdy.

02.12.2018 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Čtena už po několikáté. Srdcová záležitost :)

10.12.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Super oddechová kniha plná lásky. Moc dobře se to četlo.

09.03.2021 4 z 5

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

Myslím že mladším čtenářům co moc nečtou se to bude líbit. Nebylo to vyloženě špatné. Námět knihy byl dobrý, ale příběh trochu pokulhával a byl zbytečně zdlouhavý. Místy jsem přeskakovala.

02.02.2021 3 z 5

Dokonalá kniha

08.06.2020 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Neskutečná blbost.

06.05.2019 odpad!

1984 1984 George Orwell (p)

Tuto knížku jsem si koupila po doporučení kamaráda. Je úžasné jak je nadčasová :)

17.10.2017 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Krásné zakončení série. Občas se mi příběh zdál zdlouhavý, ale i tak to bylo skvělé.

24.02.2021 4 z 5

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Jedna z nejlepších knih co jsem letos četla.

23.11.2020 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Sto lidí, sto chutí. Mě se kniha prostě libila. Místy trochu přitažená za vlasy ale vubec mi to nevadilo. Dávám 4 hvězdy.

22.07.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se dobře četla a moc se mi libila. Určitě si přečtu i další díly.

01.07.2019 4 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Ja jako čtenář fantasy a thrillerů mužů k teto knize říct jen jedno. Něco tak nádherného, smutného, ale i veselého zároveň, jsem v životě nečetla. Moje první kniha u které jsem opravdu neudržela slzy. Zamilovala jsem si autorku a určitě si přečtu její další knhu.

01.05.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super detektivka. Těším se na další díl.

13.03.2019 5 z 5