S láskou, Lukov přehled

S láskou, Lukov https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464121/bmid_s-laskou-lukov-dTd-464121.jpg 4 1089 1089

Kdyby někdo požádal Jasmine Santosovou, aby popsala posledních pár let svého života jediným slovem, určitě by bylo neslušné. Po sedmnácti letech – a bezpočtu zlomených kostí a nesplněných slibů – tuší, že se doba, kdy ještě bude soutěžit v krasobruslení, chýlí ke konci. Ale když přijde životní nabídka od arogantního idiota, kterého si posledních deset let představovala, jak ho strká pod rozjetý autobus, Jasmine možná bude muset všechno přehodnotit. Včetně Ivana Lukova. Vtipný tzv. slow burn příběh o rodící se náklonnosti mezi dvěma mladými lidmi v atraktivním prostředí krasobruslařských soutěží. Typický autorčin styl vyprávění z pohledu hlavní hrdinky, rázné dívky, která se musí prosadit v tvrdém konkurenčním prostředí a využít životní příležitosti i za cenu toho, že jí může dosáhnout jedině v partnerství s nenáviděným kolegou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

From Lukov with Love , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S láskou, Lukov. Přihlašte se a napište ho.

avalonek
17.05.2024 5 z 5

Další díl a zase jsem byla spokojená.Vzat hlavních hrdinů mi fakt sedl.Dozvěděli jsme se více o Jasmin,o které byla zmínka v jiné knize.Krásná chemie,humor,bolesti a prostě příjemné čtení.Já si to opravdu užila

akinomV
15.05.2024 5 z 5

Asi bych oželela ten semtam vulgární slovník, ale jinak příběh je to moc hezký. Mám ráda sportovní prostředí a zrovna krasobruslení je jedním z těch, co ráda sleduju. Původně jsem hodnotila o fous míň, ale rozleželo se mi to v hlavě a vlastně jsem si příběh oblíbila. Slowburn romantika ze zajímavého prostředí a ty dialogy mezi hlavními hrdiny... :-D

nakavusterezou
25.04.2024 4 z 5

Tento druh literatury jsem nikdy nevyhledávala. Jednoho dne mě něco osvítila a říkala jsem si, že Zapatu zkusím. V knihovně měli pouze S láskou, Lukov tak jsem sáhla po téhle … a nelituji.

Zprvu mi chvíli trvalo než jsem se začetla (po 50 stránkách jsem knihu odložila a vrátila se k ní asi za 14 dní) a pak to jelo. Četla jsem fakt každou volnou chvilku a tuhle baculku o skoro 500 stránkách (s malým písmem:D) jsem měla do týdne přečteno!

Ivan mě vytáčel, stejně jako hlavní hrdinku Jasmine, ale jakmile jsem do začínala poznávat, postupně jsem si ho oblíbila. Je to teda ukázkový prototyp badboye, což mě osobně ani nevadilo.

Prostředí krasobruslení jsem si užívala. Jako mála jsem ho vždy sledovala s tátou v televizi a tak jsem se díky knize myšlenka vracela zpět domů před televizi.

Jo, za mě fajn čtení a určitě to nebyla poslední kniha od Mariany Zapaty.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (červen)

15.06.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Když vyšplháte na jisté vrcholky, nikdy již nesestoupíte, ale roztáhnete křídla a dál už poletíte.

Kniha S láskou, Lukov v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených1 362x
v dalších seznamech16x

přátelství láska rodina krasobruslení důvěra bruslení

Mariana Zapata
americká, 1986