Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Americký král Americký král Sierra Simone

...a žili šťastne až naveky...
Podľa mňa je táto časť najlepšia, aj keď toho sexu už bolo priveľa...

01.12.2022 3 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Kniha sa číta dobre, aj zápletka je zaujímavá. Inak tie erotické scény sú až veľmi...

23.11.2022 2 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Tak toto už na mňa bolo priveľa. Kniha sa číta dobre, len z nej mám pocit akoby autorka nevedela o čom písať a zmiešala to všetko dokopy. Postavu Embryho som si
hneď obľúbila a pretože chcem vedieť ako to všetko dopadne, prečítam si aj ostatné.

20.11.2022 2 z 5

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Aj keď je pre mňa prostredie právnických firiem neznáme, kniha je zaujímavá a číta sa veľmi dobre.

23.08.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

No... dočítala som ju do konca, ale...už ten názov ma od toho dosť odrádzal (autorka mohla zvoliť nejaký iný). Bolo tam všetko, čo som čakala - nechutne bohatý a krásny chlap, obyčajná ale zato roztomilá "blondína" a nakoniec ... žili šťastne až na veky. Ako oddychovka budiš.

12.08.2022 1 z 5

Zoufalá volba Zoufalá volba Barbara Cartland

Síce to je milé, ale docela nuda.

01.07.2022 2 z 5

ZlatovláSSka ZlatovláSSka Michaela Ella Hajduková

Opäť veľmi pekná, čtivá kniha.

22.05.2022 5 z 5

Berlínske hviezdy Berlínske hviezdy Michaela Ella Hajduková

To bola neuveriteľná jazda...keby som mohla, dám ešte jednu hviezdičku navyše. O tom, že záver ma úplne odrovnal ani nebudem písať.. Jednoznačne TOP!!!

22.11.2021 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Za mňa jednoznačne ÁNO. Skvelý príbeh, sympatickí hlavní hrdinovia a sladký koniec... ale u takýchto kníh sa to očakáva.

04.10.2021 5 z 5

První věci První věci Irena Obermannová

Knihu som dočítala, ale viem že po nej už nesiahnem. Ofélia v rôznych životných obdobiach síce fajn, ale nudila som sa. Okrem iného tam je veľa metafor a miestami je to dosť zmätené.

24.09.2021 1 z 5

Krízový plán Krízový plán Michaela Zamari (p)

Miška opäť nesklamala. Bavili ma vtipné dialógy medzi hlavnými hrdinami.Miky je neskutočný sympaťák. Oceňujem veľkosť knihy. Ani v tomto prípade vôbec nevadí že má skoro 500 strán, číta sa veľmi dobre. Pekný obal i obrázková príloha pre lepšiu predstavivosť. Dúfam, že autorka bude v sérii pokračovať príbehom Erika a Tami.

04.02.2021 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Penelope Ward sa veľmi dobre číta. Inak priemerná kniha.

18.11.2020 3 z 5

Nepriznaná - Milovala som Ľudovíta Štúra Nepriznaná - Milovala som Ľudovíta Štúra Michaela Ella Hajduková

Druhá prečítaná kniha od tejto autorky. Veľmi pekne spracovala náročnú historickú tému. Osoby, o ktorých som sa kedysi učila dostali nový rozmer. Knihu som si užívala od prvej stránky. Michaelu Ellu Hajdukovú pridávam na zoznam obľúbených slovenských spisovateliek a teším sa na ďalšie čítanie.

28.09.2020 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Naivný príbeh pre násťročných.

09.08.2020 2 z 5

Dorianova kliatba Dorianova kliatba Michaela Ella Hajduková

Krásny romantický príbeh s ešte krajším zakončením.

16.06.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Autorka opäť nesklamala. Kniha je vtipná a napínavá. Akurát by som ubrala pár štipľavých výrazov. Tento diel je podľa mňa lepší ako Komisár, ale Prokurátor je Prokurátor.

26.05.2020 5 z 5