Americká královna přehled

Americká královna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427703/bmid_americka-kralovna-phf-427703.jpg 4 343 343

Nový Kamelot série

Začalo to polibkem ukradeným pod anglickou oblohou a skončilo cestou k oltáři. Začalo to tím, že americký prezident vyslal nejlepšího přítele, aby mě pro něj získal, a skončilo to mým srdcem rozeklaným vedví. Začalo to pohřbenými tajnostmi a nebezpečnými touhami… a skončilo u nás tří. Spojila nás láska plná nenávisti, láska ostřejší než břitva. Jmenuji se Greer Gallowayová a sloužím k potěše prezidenta Spojených států. Tohle je příběh americké královny.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American Queen , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Americká královna. Přihlašte se a napište ho.

Gaabii
21.03.2024 3 z 5

Ta první část, kdy se skákalo tam a zpět mě ukrutně nezbavila, ta druhá část už byla fajn, tu jsem přečetla na jeden zátah.

miloslava3256
04.02.2024 5 z 5

Toto byla bomba! Vážně skvěle napsaná kniha, suprově vyprávěné prostředí, co se postavám honí hlavou. Prolínání děje z minulosti do přítomnosti, kdy vás to nutí dávat vážně pozor. Před touto jsem četla jezdce apokalypsy od M.Jell a opravdu jsem si zpravila "chuť". Dávka tajemství, touhy, BDMS, bisexualita, kombinované vztahy. Opravdu je to velká jízda, moje Gusto.

Janulkaxxx
29.01.2024 1 z 5

Knihu jsem hooodne preskakovala abych se dostala na konec, ale presto se pustim do dalsiho dilu

Knižní novinky (24. týden)

07.06.2020

Občas je trápení ta lepší možnost. Občas je zakázané ovoce příliš sladké, než aby se do něj člověk zakousnul.

Kdo má vládu sám nad sebou, je mocnější než ten, kdo vládne celému světu

Kniha Americká královna v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech13x

sex láska vláda touha BDSM bisexualita

Sierra Simone
americká