HankaJosefiova HankaJosefiova komentáře u knih

Dějová linka samozřejmě už z názvu neslibuje nic výjimečného. Ale... Tenhle díl je vážně čtivej. Prostě mě to bavilo. Postavy, náboj a prosté uvolnění.

21.02.2024 5 z 5

Adam Ondra: lezec tělem i duší Adam Ondra: lezec tělem i duší Martin Jaroš

Knihu jsem dostala a nejprve se mi do ní nechtělo. Ale jak tomu již bývá zvykem. Chytla mě. Je opravdu psaná jazykem, kterému rozumí i nelezci. A právě i nelezci najednou poznají jaký život může lezec mít. A poutavě pochopí, proč jsou prostě lezci takoví :)

28.01.2021 4 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Hlubka této útlé knihy je ověřovanána již po několik let..proč se k ní nevracet?!

06.01.2014 5 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Je to již dávno, dnes bych tento žánr rozhodně nečetla. Ale tenkrát jsem hltala každé slovo :)

02.03.2011 2 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Když jsem si ji v knihovně vybrala vůbec jsem si nemyslela, že mě tolik nadchne...
Celá kniha byla tak nevtíravě příjemná, sexuální podtext nebyl vulgární a kotrmelce co se zde děli nebyli nemožné. Prostě lidský příběh co se dalo číst.
Za 2 dny nebylo co řešit

31.05.2024 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Pro mě třetí série od Meghan a takhle je hned po Mountovi úžasná. Chytne se vás a nepustí. Hlavní postavy už znáte od zmiňované série. A i když Temperance už si myslíte, že znáte, tak vás překvapí a začne bavit ještě víc. A co se týče JEHO. můžete ho znát jako Saxona, ale tady je to Kane. A zase je vykreslený jako záporák, ale myslím, že má lepší srdce než měl Mount.
Celkově vzato, ještě že jsem měla u sebe všechny 3 díly. Protože bych jinak uschla zvědavostí. Opět skvělý čtení.

22.05.2024 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Asi mám raději jiné spisovatelky tohoto žánru. Ale i tak vždycky v pohodě a s chutí dočtu a nemůžu nepřečíst i ostatní ze série. Za mě byla Vicious lepší. Taková temnější.

16.05.2024 4 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Jako za mě jsou tyhle dvě knihy lepší než Malum. Protože obměna Brantleyho je pomalejší než s Natem. Je to opět divoký čtení a zamotaný jako blázen, ale nakonec to dává super smysl. Těším se na další čtení .

06.05.2024 5 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Vážně jsem si začátek knihy myslela, že jde o horší díl této série, avšak zhruba od půlky to začala být horská dráha, která poskytuje adrenalin, vášeň a spoustu impulsů k přemýšlení. A mě to nesmírně bavilo. A na konci jsem tu tři zbožňovala. Těším se na další díl jako malý dítě. A Luna je fakt krásný jméno...

12.04.2024 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Jako jo, myslím, že tohle je určitě žánr od kterého se dost dobře nedá odtrhnout. I když mě možná trochu víc bavil King s Persy, ale tohle bylo taky zatraceně dobrý.

11.04.2024 4 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Když jsem knihu začala číst chvíli mi trvalo než jsem všechno pochopila, ale potom jsem nemohla přestat. Bratrstvo mě asi taky uhranulo. Je to všechno trochu přitažený za vlasy, ale i tak musím říct, že to je skvělá kniha. Trochu složitější dějový linky jsou k zamyšlení a to mě bavilo a moc. Ale ten piercing

09.04.2024 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Jako první díl byl určitě lepší co se týče kvality, ale tenhle mě občas vážně vzrušoval. Jak to říct, prostě ten styl psaní a akce, je tak živý. Myslím, že měsíc snad na třetí díl v knihovně nezvládnu čekat

07.04.2024 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jako fakt dobrý. Zhltla jsem to jako nic. Jen mě štve, že druhý díl je v knihovně na poličce až do pondělí. (sobota ráno) Je to strašné útlá knížečka. Nemá cenu se pouštět jen do jednoho dílu.

06.04.2024 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Super oddychovka, dala jsem ji do 24 hodin. Nešlo přestat.

14.03.2024 5 z 5

Provazochodkyně Provazochodkyně Simon Mawer

Miluju psaní Mawera, ale tentokrát přesto, že se to četlo samo a často šlo i o velmi veselé čtení nedokáže napsat..."Jsem bez dechu". Protože nejsem, je to pouze pokračování knihy, která vlastně ani pokračování nepotřebovala.

30.01.2018 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Jak to říct složitěji než...prostě oddychovka.

02.08.2016 4 z 5

Kniha umí říct lidem kde dělají chybu v tom že nemají peníze, ale pro většinu lidí neumí vysvětlit jak peníze lépe získávat. Logicky...protože by už autor tyto knihy nemusel publikovat.

25.11.2015 3 z 5

Nejsem si jistá co o této knize napsat, byla milá a dobře se četla. Avšak moc mě neupoutala.

02.06.2015 3 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

prostě a jednoduše uhrančivá...

21.04.2013 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Neměla jsem velká očekávání, pro mě jsou bestsellery povětšinou dost nezajímavé, ale po pravdě je to první detektivní příběh co mě zaujal. Nechal mě nad ním přemýšlet.

27.03.2013 4 z 5