Scandalous: Šokující láska přehled

Scandalous: Šokující láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427694/bmid_scandalous-sokujici-laska-3Gz-427694.jpg 4 821 821

Hříšníci série

Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet. Mně je osmnáct. Je to otec samoživitel a obchodní partner mého otce. Já jsem pro něj i pro jeho dceru jen dítě. On je pro mě citově nedostupný. Ale já k němu cítím to, co bych neměla. Trent Rexroth mi jednou zlomí srdce. To je nad slunce jasné. Přesto se od něj nedokážu držet dál. Skandál je to poslední, co moje rodina potřebuje. Ale přesně ten způsobíme…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Scandalous , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Scandalous: Šokující láska. Přihlašte se a napište ho.

HankaJosefiova
16.05.2024 4 z 5

Asi mám raději jiné spisovatelky tohoto žánru. Ale i tak vždycky v pohodě a s chutí dočtu a nemůžu nepřečíst i ostatní ze série. Za mě byla Vicious lepší. Taková temnější.

miloslava3256
21.03.2024 3 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc. Ten věkový konflikt, vyzrálost jedince vůči svým vrstevníkům. Morální dilema vůči mladé dívce. Otočená role kdo se o koho stará a "forma" výchovy. Opravdu zajímavý koktejl ala povedený. Příjemná oddechovka na víkendové nenáročné čtení.

Misshell1
21.02.2024 5 z 5

To si tak říkám, že první díl super, druhý díl ještě lepší a už třetího si říkám, že je kur...super, že autorka dokáže už 3 knihou držet laťku tak vysoko. Eddie na svůj věk byla dostatečně vyspělá a musím uznat, že autorka vás až do konce drží v nevědomí... Moc se netěším na další díl, protože v knize se mi nezdál Bane jako sympoš.

10 nejprodávanějších eknih (červen)

14.07.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (červen)

15.06.2020

Knižní novinky (22. týden)

25.05.2020

Kniha Scandalous: Šokující láska v seznamech