Vicious: Divoká láska přehled

Vicious: Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/bmid_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4 1022 1022

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Vicious , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vicious: Divoká láska. Přihlašte se a napište ho.

HankaJosefiova
12.05.2024 5 z 5

Já to řeknu na rovinu, Po půlce knihy si mě ten zmetek získal a fandila jsem mu jako pominutá. Neumím říct proč, protože to co se v jejich mládí dělo, bylo šílený. Já osobně bych s ním už v životě nepromluvila. Ale ještěže Emilia nebyla jako já.
To čtení bylo trochu jiný než od jiných podobných spisovatelek. A proto mě to asi tak osvěžilo. Těším se na další knihy že série.

Andrea996
08.04.2024 4 z 5

Tahle autorka se mi dostala pod kůži, je to 3 kniha od ní a i kdyby napsala sebevětší slátaninu tak já ji to žeru.

Jako třeba u téhle knihy, hlavní hrdina je prostě... idiot je asi slabý výraz. Ta postava mi nesedla, chování je zvláštní, ke všem se choval jako prase a bylo až otravné jak moc chtěl mít Emílii v posteli.
Naštěstí hlavní hrdinka byla fakt super, občas se prostě zamilujete do pitomce a já ji to nemám za zlé.
A jak už to u takových knih bývá, ke konci se vše otočí, svět je najednou růžovější a končí to happyendem.
A to mám prostě ráda.

miloslava3256
09.03.2024 2 z 5

No, tohle bylo pro mne zklamání. Čekala jsem od knihy mnohem více. Styl psaní, kdy se prolíná minulost a budoucnost je fajn, udrží vás to ve střehu. Školní lásky, dečka s neomezenou možností - to by mi ani nevadilo, ale přišlo mi to hodně zjednodušené. Postavy mají určité myšlenky a potřeby, ale najednou se jim něco sepne a rázem okamžitě reagují jinak. Prostě nelogické reakce. Čtení na víkend, hodně jednoduché, ne úplně nejhorší, ale ani top. Až 5 hvězd je prostě málo na vyjádření a porovnání.

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

05.11.2019

Knižní novinky (41. týden)

06.10.2019

Můžeš mi říct, jakej je rozdíl mezi láskou a chtíčem? – Černý Chtíč je to, když tě jiná osoba přiměje, aby ses cítil dobře. Láska je, když chceš, aby se jiná osoba cítila dobře. – Růžovka A pokud chci člověku ublížit, tak je to nenávist? – Černý Ne, to je bolest. Chceš způsobit té osobě bolest, protože tě zranila. Myslím, že když někoho nenávidíš, tak chceš, aby byl pryč. Opravdu mě nenávidíš, Černý? – Růžovka

Kniha Vicious: Divoká láska v seznamech

v Právě čtených9x