Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po dlouhé době kniha ktera mě dohnala několikrát k slzám.Spisovatelka příběh napsala opravdu bravurně. Je celkem šílené když si člověk uvědomí jak odsuzujeme jiné zato jak vypadaji nebo kdo jsou když nevíme jak šílený příběh si zažili jak hroznou cestu museli jít.
Uvědomění že 2sv. válka byla něco odporného a necitelneho

30.08.2019 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

tahle kniha jsem dlouho odkládala tak mě nakonec nehorázně překvapila Nebýt toho že už mě bolely oči tak jsem měla přečtenou za jeden den a ten příběh byl naprosto úžasný S úplným napětím jsem čekala jak to skončí a musím říct že se těším na další knihu od této spisovatelky

16.02.2022 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Jako vždy u tohoto žánru ve mě i tato kniha zanechala hodně pocitu.
S knihami o Osvětimy si nejvíce uvědomuji jak si musím vážit každé minuty života a každé chvíle s rodinou. Něco co je tak normální a běžný oni mít nemohli. Nikdy asi nepochopím krutost 2.svetove války a už vůbec lidi který to vedli. Neumím si ani představit jak hrozně věci museli ti lidé zažít

06.07.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

naprosto skvělá kniha ač jsem ji měla doma prez rok a nechtělo se mi do ní nakonec mě uchvatila :)

12.11.2018 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

musím říct že od této knihy jsem neměla žádné očekávání. od tohoto spisovatele mě zatím zaujala jsi jenom jedna nebo dvě knihy takže jsem čekala že to co se mi vůbec nelíbí to nebude ale měla málo stran a byla taková maličká tak akorát do čtenářské výzvy. nakonec po dočtení knihy jsem byla strašně rozpolcená, hodně jsem nad knihou uvažovala a musím říct že mě velmi zasáhla na druhou stranu je strašně hezká představa toho kdyby to tak vážně bylo jak to bylo v knize

20.02.2023 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Kniha byla opravdu skvělá ač jsem to nečekala dej mě opravdu chytil ale ten konec je takový uměli moc fantasy jinak se mi kniha hrozně líbila

13.03.2020 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Naprosto úžasná serie knih jedna z nejlepších co jsem zatím četl doporučuji každému přečíst :)

27.02.2019 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Přečtena za 2 hodiny taková odechovka je celkem složité knihu pochopit ale ma něco do sebe ;)

03.07.2018 2 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Opravdu skvělá kniha nemám co vytknout mám všechny dílo přečtené ale první 3 jsou nejlepší

28.01.2018 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Je nádherná z příběhů hrozně mrazí ale jinak je kniha čtivá a hlavně zajímavá :)

24.01.2018 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha je velmi čtivá moc se mi líbí celkově její příběh ale je hrozně krátká a chvíli mi trvalo než mi došel ten konec :)

13.12.2017 4 z 5

pro mě Jako všechny knihy které jsou spojené s Harrym potterem byla I tahle fakt skvělá Sice to scénář ale nemůžu říct že by se mi to kvůli tomu že to nějak špatně Jenom mi vždycky trvá těch pár stran než si na to zvyknou a pak je to úplně v pohodě hlavně knížku mám přečtenou za jediný den protože ty stránky jsou krátké a jde to velmi rychle takže za mě byla kniha vážně skvělá

16.02.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

za mě další skvělá kniha akorát dej skončil tak že budu šílet dokud nebudu mít další díl knihy jinak musím říct že mě Darcy zase nezklamala,byla sem velmi nadšená z celého děje knihy

30.05.2022 5 z 5

Ve vzduchu se vznáší tajemství Ve vzduchu se vznáší tajemství Anna Ruhe

Tahle knížka mě vážně nadchla, takový pěkný fantasy příběh o něčem co by každý znáš chtěl objevit. Docela mě zajímá její pokračování které si neumím vůbec představit

13.01.2021 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Knižka byla vážně skvělá at do konce mě vůbec nenapadlo kdo je zločinec. Vážně dobře napsaný příběh

22.10.2020 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Kniha mě hodně zaujala už tím že se jedná o město kde žiju. Dej knihy je opravdu drastický a je spíš epro čtenáře se silnou povahou ale jinak je to zajímavé a až šílené jaké odpornosti se dějou

11.10.2020 5 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Úžasná knížka že začátku mi sice nesedla ale pak jsem se od ní nemohla odpoutat a konec byl hodně napínavi. Konečně jsem si přečetla nějakou od tohoto autora

01.01.2020 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Další úžasný díl série zeme příběhu ♡ musím říct že mě ty knihy naprosto uchvátili a mrzí mě že už mi jich moc do konce nezbývá protože jsou naprosto luxusní :) hrozně by mě zajímalo i filmové zpracování

18.11.2019 5 z 5

Princ Kaspián Princ Kaspián C. S. Lewis (p)

I tento díl se mi velice líbíl kniha přečtena jedním dechem ♡♡♡

07.08.2019

kniha byla skvělá sice psaná jako divadelní hra ale naprosto úžasná podle mého názoru film by vypadal taky skvěle kdyby byl :)

01.03.2018 5 z 5