Outsider přehled

Outsider https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403472/bmid_outsider-W6f-403472.jpg 4 1183 1183

Když je v městském parku zavražděn jedenáctiletý chlapec, spolehliví očití svědci bez váhání označí za viníka oblíbeného trenéra Terryho Maitlanda. Důkaz DNA a otisky prstů potvrzují, že zločin byl spáchán tímto rodinou milovaným mužem. Detektiv Ralph Anderson, jehož syna Maitland také kdysi trénoval, otřesen brutálním způsobem zabití, dává příkaz zatknout podezřelého ve veřejném představení. Ale Maitland má alibi. A další pátrání potvrzuje, že ten den byl skutečně jinde. Anderson a okresní prokurátor sledují stopy, vyšetřování se přesouvá z Ohia do Texasu a začínají se objevovat děsivé odpovědi. Stephen King opět předvádí své mistrovství a graduje příběh do téměř nesnesitelného napětí. Terry Maitland vypadá jako fajn chlapík a člověk přece nemůže být na dvou místech najednou. Nebo může?... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Outsider , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Outsider. Přihlašte se a napište ho.

Ash24
06.05.2024 5 z 5

Od začátku do konce velice čtivý, jen konec trošku anticlimactic.
Přišlo mi že už nevěděl kam s tím a jak to zavřít.
Ale nemůžu si stěžovat na celý zbytek knihy, takže doporučuji :)

kyssling
28.04.2024 4 z 5

Dvě třetiny románu jsou fantastické, napínavá detektivka se spoustou nápadů. Bohužel Mistr neodolal a přidal opět nadpřirozeno a mysteriózno, v tomto případě podle mého názoru nadbytečně.

Maki21
08.04.2024 4 z 5

Jelikož je King můj nejoblíbenější mužský autor, tak opět trefa do černého. Sice ne úplně klasický horor ale detektivka kde se děj neustále vyvíjí a mění a vy do poslední chvíle nevíte kdo je vrah.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Nikdo nemůže být na dvou místech najednou.

Ocenění knihy (1)

2018 - Goodreads Choice Awards (Best Mystery & Thriller)

Kniha Outsider v seznamech

v Právě čtených34x