ještěrka38 ještěrka38 komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Naprosto úžasné, děsně napínavé...Musím si přečíst všechny její knihy. :-)

03.07.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Nejprve jsem viděla filmy a byla jsem tak nadšená, že jsem se rozhodla si přečíst i knihy. A ani kniha nezklamala. Doporučuji nejprve přečíst a pak kouknout i na film. :-)

09.03.2020 5 z 5

Medený jazdec Medený jazdec Paullina Simons

Zdlouhavé, nudné, nevěrohodné..Kdyby toho všeho bylo o polovinu míň, bylo by to čtivější. Nejhorší byly ty šílené erotické pasáže, chvilkami až opravdu trapné a to nejsem vůbec žádný puritán. Takže za mě jen dvě hvězdy.

02.09.2019 2 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Můj oblíbený autor, ale tentokrát velké zklamání. Neustálé výkyvy hlavní hrdinky, jež opět pije, prostředí zločinu divné (nemám ráda nic, co se odehrává v Asii) a celkový příběh nuda. Tentokrát mě kniha nenadchla. :-(

26.08.2019 2 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Jediné, co se mi na knize líbilo byl jazyk, jinak kniha o ničem...čekala jsem asi něco jiného.

27.05.2019 2 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Netajím se tím, že Třeštíkovou jako člověka fakt nemám ráda. Ovšem po přečtení této její poslední knihy u mě fakt už klesla snad na nejnižší možné dno. Ona prostě za každou cenu musí na sebe poutat pozornost. Vulgaritu všeobecně nemám ráda, ale opravdu nerozumím to mu, proč až do takové míry musí být v knize. Není to ani zajímavé ani vzrušující, je to naopak odpuzující a nechutné. A to nejsem v žádném případě puritán.
Přitom, kdyby od tohoto upustila, tak by to byl průměrný román o vztazích....

22.05.2024 1 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Nemastné, neslané. Takové motaní se v kruhu. A vlastně konec pro mě neuzavřený..

08.03.2024 3 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Do poloviny knihy hrozná nuda. Říkala jsem si, kde je nějaká mrtvola. Ale pak to nabralo trošku obrátky, takže nakonec se to dalo. Ale kdo je zvyklý na zahraniční detektivky, tak toto je velmi slabé.

01.03.2024 3 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale nakonec mě příběh úplně pohltil a nemohla jsem přestat číst.

05.01.2024 4 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Nějak se neumím rozhodnout, jestli se mi kniha líbila nebo ne. Částečně mě děj i nudil. Na druhou stranu velmi zajímavý příběh řeckých přistěhovalců. Ale každopádně stojí za přečtení.

06.11.2023 3 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

No upřímně jsem čekala víc, když se na tuto knihu tak dlouho čekalo. Za mě úplně klasický historický román. Neurazí, ale ani nenadchne.

24.09.2023 3 z 5

Moc hezky a citlivě napsaný dokument. Líbily se mi vložené historické vysvětlivky vždy hned v místě, kterého se to týkalo.

11.07.2023 4 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Přečteno jedním dechem.. Dvě roviny.. Záhadný, fascinující a vždy zajímavý egypt a objevy, archeologie a druhá rovina týkající se duly pro umírající.. Kniha je skvělá a v mniha ohledech nutí k zamyšlení.. Nechybí ani láska..

18.04.2023 5 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Velmi silný a dojemný příběh. Nicméně chvilkami jsem nevěřila, že by měly všechny takové štěstí a vše jim vždy prošlo.

03.04.2023 4 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Jazykově určitě poklad, ale jinak se nedivím, že tohle nikdo ze studentů nechce číst. Hrozná nuda.

29.03.2023 1 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Opět skvělé, závěr hodně překvapující. Reganová zase nezklamala.

16.01.2023 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Všichni kolem, kdo knihu četli, ji vychvalovali. Ale já se nemohla začíst. Nakonec jsem se přemohla a knihu dočetla. Příběh pěkný, ale asi o akci Bílá růže jsem čekala víc informací. Takže za mě čtivé, určitě doporučuji, ale nečekejte zázrak..

27.12.2022 4 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Pěkný odpočinkový příběh. Zajímavé téma koňské knihovny..

07.11.2022 3 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Napínavé až do samého závěru. Nemohla jsem se odtrhnout.

16.09.2022 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Další ze série a opět skvělé.. Tahle dvojice detektivů mě prostě baví .

14.05.2022 5 z 5