kačaboušek kačaboušek komentáře u knih

Hříčky o královnách Hříčky o královnách Oldřich Daněk

Geniální Oldřich Daněk nikdy nezklame ve svých exkurzech do minulosti

20.03.2024 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Tuhle knížku jsem si zamilovala, i když je Britt-Marie příšerná bába, která si myslí, že všechno ví nejlíp. Že nejdůležitější na světě je nablýskaná domácnost a spousta jedlé sody. Když ale opustí svůj zaběhaný život, zjistí, že ten špinavý a zlý svět tam venku je neskutečně skutečný. A zajímavý.

23.03.2023 5 z 5

Vražda potřebuje reklamu Vražda potřebuje reklamu Dorothy L. Sayers

Už jsem četla mnohokrát, zrovna jsem se k ní vrátila, čtu si jen některé oblíbené úryvky a pořád mě to baví

06.02.2023 5 z 5

Druhá šance klenotníka Benedikta Druhá šance klenotníka Benedikta Phaedra Patrick

Typicky oddechové čtení, které mi dělá dobře na duši. A navíc, jako bonus, ve mně tahle knížka probudila zájem o drahé kameny. A líbí se mi knihy o životním restartu. A to tahle kniha splňuje.

14.09.2022 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

dlouho jsem na knihu čekala, četla jsem všechny, líbily se mi, kromě Pláže v Chorvatsku, ale teď bych ji i vzala na milost. Domek v Irsku je nejslabší ze všech, není vlastně vůbec o ničem a navíc je plná klišé...motýlci v podbřišku ( a nejen motýlci) ....auuu

12.09.2022 1 z 5

Knihkupectví u osamělých srdcí Knihkupectví u osamělých srdcí Annie Darling

Musím souhlasit s komentářem tess.de.veles. Kromě příběhu, který mě nenadchnul, jsem knihu nedočetla i kvůli mnoha chybám. Víc není co dodat.

07.02.2022 1 z 5