luksky luksky komentáře u knih

Revival Revival Stephen King

Tak todle byla pěkná nuda..škoda

20.01.2019 1 z 5

Stínová válka Stínová válka Bret Witter

Tohle bylo opravdu děs :-(

27.09.2018 odpad!

Temná věž Temná věž Stephen King

Uf...tak je konec...a je to vůbec konec? Ano, konec cesty, ale o cíli jsme se až tak moc nedozvěděli. Série mě bavila, někdy víc, někdy míň. Poslední kniha se četla dobře, jen jsem zklamán s rozloučením některých postav, nevím, tohle se mohlo trošku jinak a ten závěr...čekal jsem více, ale zase když se nad tím člověk zamyslí... :-)

07.03.2018 4 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Předehra k Velkému finále? Příběh Suzannah zdlouhavý, vysvětlení pár zajímavostí, které si už čtenář vysvětlil předem sám.. mně se líbil hlavně příběh Rolanda.. :-) Tak jdeme na finále :-)

24.01.2018 3 z 5

Calico Joe Calico Joe John Grisham

Tak baseball nemusím...ze začátku jsme se ztrácel, ale pak sem vynechal nějaké ty basebollícké pravidla, stačilo chápat ty nejduležitější a bylo to fajn :-)

12.12.2017 2 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Kniha psaná naopak...měl sem z toho pochyby...ze začátku jsem se trošku ztrácel..ale pak to vše dávalo smysl a rozuzlení bylo fajn, mě se to lbilo.

29.11.2017 4 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Paráda. Po předchozím díle Čaroděj a sklo jsem si musel dát pauzu ze strachu ještě horšího dílu, ale jsem hodně mile překvapen. Četlo se mi to parádně, parádní příběh, různá odhalení zápletek atd-- a jelkož sem čelt Prokletí Salemu...:-) Již se těším na Zpěv:-)

15.11.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Začátek se rozvíjel dobře, trošku sem se ztrácel mezi těmi všemi postavami, ale vypadalo to nadějně...střed knihy zaváněl až hororovými ambicemi, ale ten konec, uff, hodně špatné :-(

22.10.2017 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tato kniha se četla velmi dobře, měl sem strach, že když sem loni viděl film, že mě kniha nebude bavit, ano věděl sem jak to dopadne, ale stejně to bylo fajn.

03.10.2017 4 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Zatím nejslabší kniha v sérii, zbtečně zdlouhavá s místy, kde se vůůbec nic nedělo..a konec..mám z toho akorát větší zmatek (jasně, asi se vše dál vysvětlí)

12.09.2017 2 z 5