Scorpio7 Scorpio7 komentáře u knih

Ona Ona Adrian Bednarek

Kniha mě bohužel zklamala.
Příběh nemá hloubku, postavy nesympatické a nezajímavé, dějová linka ucházející.
Nedoporučuji.

25.05.2024 odpad!

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Kniha mě trochu zklamala, z anotace jsem očekávala od příběhu víc.
Zápletka začínala velmi dobře, ale bohužel za mě moc nevyužila svůj potenciál. Začátek byl nejlepší, poté spíš už jen průměr.
Některé vývoje situací mezi postavami byli docela nesmyslné.
Postava Liama mi přišla svými názory a postoji celkem chaotická. Přístupy, názory a postoje se občas lehce měnily do větru jak se to příběhu zrovna hodilo, nebo byly neuvěřitelné.
Co se týče celkové dějové linky, kniha mohla být o fous delší a rozepsaná.
Scén se sexem bylo jen pár a nic extra.
Příběh mě ale i tak celkově docela bavil. Knížku doporučila nenáročným čtenářům, nebo těm, co mají rádi svižnější tempo děje.

21.05.2024 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Příběh nebyl moc záživný, trochu postrádal hloubku.

Moc Moc John Gwynne

Kniha mě zklamala. Postavy byly nesympatické, příběh nezáživný, do děje se mi nešlo začíst, často jsem se nudila a některé pasáže přeskakovala.
Co se příběhu týče, kniha mohla být dobrá, ale je bohužel dost nešťastně napsaná.
Přišlo mi, jako kdyby se autor snažil okopírovat styl Anthonyho Ryana.
Druhý díl si již nepřečtu.

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Za mě příběh trochu postrádal hloubku. Styl psaní také bohužel nic moc. Děj byl zdlouhavý a místy nezajímavý, dost pasáží jsem přeskakovala.
Knihu bych spíš nedoporučila.

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Kniha není napsaná moc poutavě, po pár kapitolách jsem ji musela odložit zpátky na poličku.
Styl psaní mi přišel "mrtvý". Ději chyběla jiskra i hloubka, nebo něco, čím by byl alespoň trochu zajímavý. Postavy také nezaujaly - jak se říká, nemastné neslané. Bohužel laciná připodobenina Hry o trůny.

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Kniha se četla docela příjemným tempem. Děj byl celkem zajímavý, ale spíš jen tím, jak vše nakonec dopadne.
Postavy byly sympatické. Vztah Persefony a Háda se vyvíjel docela rychle a bohužel mi tak kazil celkový dojem z příběhu, který mohl být o něco delší.
Doporučila bych spíš nenáročnějším čtenářům nebo jako oddechovku. Nemůžu říct, že by mě kniha nebavila, ale za mě nebyla nic extra.

19.05.2024 3 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Knížka se čte hodně jednoduše, je oddechová a nenutí o ději přemýšlet. Upřímně jsem čekala maličko víc.
Dialogy ani příběhová linka moc promyšlené nejsou, některé rozhovory byly přímo jalové. Navíc se vztah chlapců vyvíjel až příliš nepřirozeně rychlým tempem - příběh byl na nějakou uvěřitelnost krátký.
Doporučila bych nenáročným/pomalejším čtenářům, nebo jen jako knížku na léto.

23.01.2024 3 z 5