Silvisek Silvisek komentáře u knih

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Kdyz jsem cetla recenze, tak jsem se toho docela bala, ale nakonec musim rict, ze se mi kniha libila. Je to takova oddechovka, ale pekna

25.10.2023 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Neuveritelny pribeh plnych emoci kdyz jsem cetla dej stareho pana, bylo mi z toho dost smutno konec byl super, ze aspon těm dvoum to prineslo stesti a klidale jinak musim rict ze opravdu krasny pribeh a super vzpominky stareho pana

23.10.2023 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Zacatek trochu jsem nevedela jestli je to pritomnost nebo minulost, pak jsem to pochopila. Dost naponave. U konce jsem z toho mela teda az deprese, jelikoz mam male miminko a cist jak je mrtve bylo pro me sileny. A konec??? Neuveritelny, to jsem opravdu necekala.
Kniha se mi jinak docela libila

14.10.2023 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Opravdu uzasna serie. Moc me kniha opet bavila. Byla jsem z toho az nervozni jak to vubec vse dopadne. Musim rict, ze se mi libila ze vseho nejvice tato trilogie nez od jinych autoru na tema mafie. Konec byl takovy jako otevreny, takze bude dalsi dil? Pokud ano, moc se na nej budu tesit

06.10.2023 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

No co na to rict, proste opet wau. Je to opravdu napinave. Ke konci mi bylo moc lito Sophie. Na vse sama a citit tu bezmoc je sileny. Az mi bylo do breku, ale nakonec jsem byla rada ze se rozhodla dobre. Doufam ze se rozhodne dobre i s Lucem. Libi se mi vice nez ten druhy. Knihu jsem silene opet hltala. Tesim se na dalsi dil

03.10.2023 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Musim rict ze to bylo super. Velmi napinave, ze jsem nenohla jen tak se odtrhnout od knizky. Tesim se na dalsi dil

01.10.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Opravdu opet krasny pribeh od teto autorky. Bylo to dost napinave a krasne. Opravdu silne osobnosti obe hlavni postavy.

28.09.2023 5 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Napinava kniha. Necekala jsem ze bude takovy konec.

24.09.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Opet uzasny dil od autorky. Kniha se mi moc libila.

19.09.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Uzasna kniha. Velmi napinave a obcas dojemne. Konec jsem az uronila slzu dojetim. Pribeh se mi moc libil jako ostatni. Tesim se na dalsi.

16.09.2023

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Uzasna kniha. Velmi silny dej. Kniha se mi moc libila.

14.09.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Uzasna kniha. Stale jsem cetla a nemohla jsem prestat. Minulost byla moc bolestna az jsem ronila slzy. Neumim si prectavit prijit o dite ci o milovanou polovicku. Opravdu krasna kniha. Stalo to za to si ji precist a jsem zvedava na dalsi dil

11.09.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Kniha byla super. Opravdu se mi moc libila. Bylo to napinave.

08.09.2023 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Opravdu krasna kniha. Pokazde jsem se tedila na cteni, jak to dopadne.

24.08.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Hodne zajimavy pribeh. Docela se mi libil a konec nejlepsi. ,,vyhrali jsme,,

20.08.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Musim rict, ze to je neuveritelne krasna kniha. Bylo mi z deje chvilkama az uzko a smutno jak to mezi sebou maji a nemohou mot miminko. Ale dopisy me uplne odrovnali, bylo to dost dojemne. Konec je uzasny! Moc krasne napsany.

14.08.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Teda musim rict ze kniha nic moc. Cekala jsem neco jineho. Docetla jsem jen pulku a vim jak to urcite dopadne. Nebavilo me to

08.08.2023 2 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Docela hezky dil.

05.08.2023 4 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Takovy jednoduchy pribeh. Obcas me nudil a obcas bavil.

02.08.2023 3 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Kniha opravdu super. Velmi napinaca jako vzdy. Hlavne ten konece byl opravdu necekany. Coz takove kniha Sandra ma. Opravdu zase super cteni od ni.

29.07.2023 5 z 5