Silvisek Silvisek komentáře u knih

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Noo, skoro jsem to nedocetla jak to bylo nudny. Obcas to bylo dobry. Docetla jsem to jen ze me to zajimalo jak to bude koncit. Ale jinak kniha opravdu nic moc!

23.07.2023 2 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Nevim ze se lidem nelibila kniha. Docela jsem se bala kdyz jsem cetls recenze. Ale musim rict, ze me mile nakonec prekvapila. Kniha se mi libila. Krasny pribeh

18.07.2023 5 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Uzasna kniha. Moc me bavila cist uz od zacatku az do konce. Libilo se mi ze tam je od vseho nejaky zanr i dost napinave ve vsech smerech a hlavne ten konec. Pribeh se mi moc libil. Postava dedecka byla uzasna ze ji pomahal a daval silu to nevzdat. Krasny

15.07.2023 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Jako pribeh hezky, ale nebyl tak napinavy a nebavil me tak jak by mel. Uz od zacatku se vedelo jak to dopadne.

09.07.2023 2 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Musim rict, ze kniha se mi opravdu moc libila. Bylo to dost napinave jak to vse dopadne, takze jsem od knihy se nemohla odtrhnout.

05.07.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Kniha se mi noc libila. Byla dost napinava a nemohla jsem jen tak prestat cist, chtela jsem vedet jak to dopadne. Na konci jsem uz skoro uronila slzicku.

02.07.2023 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Kniha byla slabsi. Nevim co na to rict. Proste silena rodina a chaoticka. Ale chtela jsem vedet jak to dopadne, takze jsem to docetla

29.06.2023 2 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Super dej a uzasne zakonceni knihy. Moc se mi dej libil a opet prescteno za 2 dny jako ostatni dily. Bylo to napinave a uzasne.

23.06.2023 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Neuveritelne krasny pribeh. Je to hodne napinave. Takze opet za 2 dny preceteny. Jinak obcas mi to pripomina trochu 50 odstinu sedi. Akorat toto je dej z mafie. Tesim se na treti dil jak nevim co. Je mi jasny jak to dopadne, ale jsem zvedava jak to bude pokracovat

21.06.2023 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Uzasna kniha, kterou jsem precetla do 2dnu. Je to dost napinave. Hned jsem otevrela druhou knihu a tesim se jak to vse dopadne.

20.06.2023 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Koukala jsem na hodnoceni knihy a premyslela jestli mam vubec cist. A musim rict ze jsem neudelala chybu. Nechapu ze lidem se to nelibilo. Kniha byla velmi vtipna, ze jsem se smala. Byla ale i romanticka. Moc se mi dej libil!

18.06.2023 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Musim rict, ze kniha se mi opravdu moc libila. U pejska ni ukapla teda slza. Protoze sama mam velkeho pejska a syn ho zboznuje. V knihe je uzasny jak je dobre nic nevzdat a bojovat. Moc se mi opravdu kniha libila

16.06.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Musim rict, ze kniha se mi moc libila. Bylo to vtipny a romanticky.

10.06.2023 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Je to takove to pohodove cteni. Pribeh neni ani dobry ale ani spatny. Cekala jsem ze konec bude jiny, ale byl silene rychle ukonceny.

02.06.2023 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Knizka se mi moc libila. Takove to pohodove cteni. Libi se mi jak postavy jsou nejvice silni kdyz jsou spolu. Spolecne se dali dobromady ve vsech smerech. Moc super.

30.05.2023 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Kniha me velmi bavila. Opravdu super pribeh.

25.05.2023 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Knizka se mi moc libila.

22.05.2023 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Nevim co na to rict, vubec me to nebavilo a v pulce jsem prestala cist, na dalsi knihy kaslu

17.05.2023 odpad!

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Neuveritelne krasna kniha. Bylo to moc napinave a konec me dovedl az ze jsem ronila slzy. Moc krasny pribeh. Mohu jsem doporucit!

15.05.2023 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Uzasny ukonceni tohoto dilu. Moc se mi to libilo. Obcas dojemny a napinave zavody. Kniha opravdu nezklamala

11.05.2023