Racer přehled

Racer https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413426/bmid_racer-MGw-413426.png 4 307 307

V ringu série

< 7. díl

Jeho rodiče stěží někdy napadlo, že by dostál svému jménu – Racer Tate – avšak jakmile za volantem pocítil příval adrenalinu, byl ztracen. A nyní je to ten nejrychlejší a nejurputnější závodník ze všech. Lanie hledá nové talenty, což ji také přivedlo na práh Racera Tatea… jenž ji svým úsměvem dostal do kolen. Sexy a záhadný Racer není mužem, do nějž by se žena jako Lanie měla zamilovat. Spolu mají poslední šanci vyhrát a on je jedinou nadějí jejich týmu. Lanie má za úkol na něj dohlédnout – postarat se, aby se nedostal do problémů. To je však nesplnitelný úkol. Když někomu dáte své srdce, jejich tajemství se stanou vaší spásou… nebo prokletím.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Racer , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Racer. Přihlašte se a napište ho.

Misshell1
07.12.2023 5 z 5

Jak už tady bylo psáno, tak opravdu krásné ukončení série a musím uznat, že jsem na Racera byla zvědavá a předčil moje očekávání.
A dovolím si z knihy, protože tohle ji celou shrnuje, o tom je.
"Pro lidi je snadné mít vás rád, když jste v pořádku, když je s vámi zábava, když jste na vrcholu. Ale když jste na dně a život je těžký, zůstanou s vámi jenom ti skuteční přátelé. To, kým v morku kostí jste, moc lidí neocení, protože to ve vás dokážou vidět jenom ti, kdo se umí dívat hodně hluboko. A spatří vás. Jen vás a nic jinýho."

Silvisek
11.05.2023

Uzasny ukonceni tohoto dilu. Moc se mi to libilo. Obcas dojemny a napinave zavody. Kniha opravdu nezklamala

Jita160
26.03.2023 4 z 5

Úctyhodné ukončení této série, kterou jsem si hodně oblíbila.
Racer má v sobě dar,ale i prokletí po svém otci. Má srdce bojovníka a miluje vůní benzínu...závodění je jeho posedlost i vášeň.
Lanie, která hledá nové talenty se nemůže na Racera na závodním okruhu vynadívat.
Zamiluje se nejen do jeho bezohledné a tvrdé jízdy ale i do něho samotného aniž by tušila jak nelehký úkol ji s ním ještě čeká.

Knižní novinky (47. týden)

17.11.2019

Kniha Racer v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech4x

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976