V podsvětí přehled

V podsvětí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232426/bmid_v-ringu-v-podsveti-OuT-232426.jpg 4 528 528

V ringu série

Milenec, přítel, ochránce – Greyson King je vším, co si kdy Melanie od muže přála. Díky němu se cítí naživu, díky němu má pocit, že konečně něco znamená. Greyson ale příliš často mizí na celé dny bez jediného slova vysvětlení. Když je s ní, říká, že jí nepřinese nic dobrého. Když zmizí, její srdce krvácí. Melanie odhaluje svět plný lží, temnoty a tajemství, který se před ní Greyson snaží ukrýt, a zjistí, že jejich první setkání za oné deštivé noci nejspíš vůbec nebyla náhoda. Jediný, kdo ji dokáže ochránit, je Greyson – muž, před kterým by měla utéct. Muž, který ji může zničit. Muž, kterého se obávají i v podsvětí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Roque , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V podsvětí. Přihlašte se a napište ho.

Fidibus
03.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Každý má své tajemství a to jejich je vlastně společné - jméno na seznamu dlužníků. Celkem dobře napsané, mezi hrdiny to jiskří a oba mají vcelku logické důvody, proč spolu nebýt. Avšak konec je rychlý - Melanie Greysona opouští, aby se vzápětí vrátila, avšak je unesena. Toho se Greyson bál celou dobu. Jeho otec umírá a on konečně nalezne odpověď na dlouholeté hledání matky. A konec je vcelku šťastný...
Dobře se čte, včetně erotiky i psychologie postav, postupně vše zapadne do sebe.

Silvisek
22.04.2023 5 z 5

Tato kniha se mi libila a opravdu lepsi nez predesle dily. Premyslela jsem jestli mam cist sal kdyz dva dily me nebavili a treti jsem preskocila. A tento byl napinavy a bavil me. Snad to tak bude pokracovat

Jita160
12.03.2023 5 z 5

Tohle se Katy opět povedlo.
Prostředí temné, tvrdé a násilné no prostě mafiánske podsvětí, které mám v knížkách moc ráda.
Obě hlavní postavy mě neskutečně bavili a tu chemii mezi sebou jsem cítila na dálku.
Rajcovni Melanie ,barbie a děsivý Gray duch.
Příběh měl sexuální jiskření, šťavnaté zvraty a plno tajemství
Za mě super čtivo a moc doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V podsvětí v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech6x

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976