Ztracená duše přehled

Ztracená duše
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2187/andele-ztracena-duse-2187.jpg 4 41 41

100% andělé série

< 8. díl

Sympatická andělská Melanie je po svých posledních dobrodružstvích úplně vyčerpaná, a dokonce uvažuje o změně povolání. Vždyť i učitelky v andělských mateřských školkách vedou zajímavý život... Ale hledání ztracených duší nevypadá jako moc obtížný úkol dokud se Melanie s Reubenem neocitnou v něčem, co nejvíc ze všeho připomíná japonskou počítačovou hru, jejíž pravidla jim nikdo neprozradil.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Budding star , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracená duše. Přihlašte se a napište ho.

LiLOn
19.05.2024 5 z 5

Raději bych hodnotila sérii jako celek, ale to tady podle všeho nejde.

K sérii jsem se po mnoha letech vrátila hlavně kvůli konceptu nebe a andělů, který se mi vkrádal do mysli už docela dlouho.

Zakončení (českého vydání) série mě oslovilo především díky něčemu novému, i když se to tu zjevuje jako blesk z čistého nebe. Možná tomu pomohlo i složení týmu a japonské motivy. V každém případě po prvním dílu můj nejoblíbenější.

Ailee
17.04.2017 4 z 5

Tenhle díl byl v něčem jiný. V jednu chvíli mě i dost nudil. Ale jako zakončení série knih pro děti pěkné.

arket
21.12.2016 2 z 5

Četla jsem předchozí dva díly a ty se mi moc líbily. Tenhle mi naopak připadal jako pěkná ptákovina. V půlce jsem to vzdala. Možná příště.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracená duše v seznamech

v Právě čtených1x

andělé pro dívky fantasy pro děti dívčí romány

Annie Dalton
britská, 1948