101 esejů, které změní vaše myšlení přehled

101 esejů, které změní vaše myšlení
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505231/bmid_101-eseju-ktere-zmeni-vase-mysleni-9CP-505231.jpg 4 17 17

Brianna Wiest si v posledních letech vydobyla reputaci autorky jímavých filozofických textů. V této nově uspořádané sbírce se dočtete, proč by se vaše jednání nemělo řídit vášní, nýbrž účelem, proč se nebránit negativnímu myšlení, jak nacházet smysl v rutinních záležitostech a jak si uvědomovat kognitivní zkreslení, která formují váš pohled na život. Některé z těchto textů dosud nebyly vydány, zatímco s jinými už se seznámily miliony lidí z celého světa. I vy si po přečtení těchto myšlenek jistě budete moci říct, že vám změnily život.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Aurora (Praha)

101 Essays That Will Change The Way You Think , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 101 esejů, které změní vaše myšlení. Přihlašte se a napište ho.

Sixtínka
30.01.2024 2 z 5

Až na zopár ako-tak zaujímavých myšlienok (a kniha má 400 strán!) to bolo dosť o ničom. Pripomínalo mi to krásne zabalený darček (názvy jednotlivých kapitol alebo skôr esejí), ktorý sľubuje zázračný až dychberúci obsah, no po jeho otvorení (prečítaní) zistíte, že vo vnútri nie je vlastne vôbec nič alebo len nejaká lacná drobnosť, ktorá nestála ani toľko ako ten baliaci papier, do ktorého autorka balíčky zabalila.

Mety15
31.07.2023 4 z 5

Mně se kniha velmi líbila, má v sobě tolik zajímavých myšlenek, které se velmi pěkně prolínají a utváří pěkný obraz lidského života. Ze začátku to bylo náročnější - hrozně moc myšlenek, člověk to ani nemá šanci pobrat. Postupně se ale všechny myšlenky pěkně spojují. Knihu můžu určitě doporučit.

knihomolkaMist
23.07.2023 3 z 5

Je to sbírka esejů a jak to už u sbírek chodí, byly tu eseje skvěle, dobré, horší i naprosto nezajímavé. I tak to ale bylo zajímavé a v některých ohledech mi to opravdu oči otevřelo. Určitě přečtením nic nezkazíte, ale myslím, že na trhu najdete i lepší knihy podobného tématu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 101 esejů, které změní vaše myšlení v seznamech

v Právě čtených10x