3x Fantomas přehled

3x Fantomas https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26559/bmid_3x-fantomas-40f-26559.jpg 4 90 90

Fantomas série

Tři romány (Fantomas, Fiakr noci a Červená vosa) o géniovi zločinu a králi pařížského podsvětí, vyšly u nás v jednom svazku pod názvem 3x Fantomas. Tři staré, dobrodružné a nadmíru krvavé romány (v jedné knize) vás zavedou do Paříže počátku 20. století. Vydejte se do opuštěných temných uliček i na zalidněné bulváry. Vstupte do zchátralých starých domů i honosných zámeckých sídel. Navštivte nebezpečné krčmy i luxusní obchodní domy; umělecké galerie i špinavé brlohy "apačů". Pronikněte mezi galérku i horních 10 000. Projděte se tajemnými nočními zahradami nebo nahlédněte za zdi ostře střeženého vězení. Prostě a jednoduše... neváhejte. Nasedněte do Fiakru noci a ptejte se po Červené vose. A hlavně... bojte se Fantomase!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

Fantômas / Le Fiacre de Nuit / La guêpe Rouge , 1962

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 3x Fantomas. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
28.07.2023 1 z 5

Uf, uf konečně jsem ji dočetla. Přiznám se k tomu, že místy byla dost divoká, popsán temný noční pařížský život, slabé místo zločince zv. Fantomas, který má slabé místo v podobě milenky, dcery, mistrně maskuje, okrádá, dělá si legraci z komisaře Juva, bylo velmi zajímavé. Jenom trochu dlouhé

PREBURDA
27.04.2023 1 z 5

Trápení s touto knihou po večerech, než jsem jí dočetla. Dlouho jsem nečetla, tak nicotnou knihu. Předpokládala jsem, že kniha bude úplně něco jiného, ale že, až tak....Možná, že kdyby byla napsána jako jasná souvislá sci-fi detektivka, měla by úspěch. Tři příběhy knihy, které na sebe nenavazují, mě tedy nenadchly. Přelouskat těch 622 stran bylo utrpení. Děkuji za, fantastické, francouzské, filmové, zpracování, na které se vždy ráda podívám, To se však o této knize říct nedá.

Čmeláček
24.05.2022 5 z 5

Výborná kniha, taky dost temná. Čte se ale skvěle!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 3x Fantomas v seznamech

v Právě čtených6x