3x Gregory a Yvonna přehled

3x Gregory a Yvonna https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68248/trikrat-gregory-a-yvonna-68248.jpg 4 42 42

Tři spíše parodie detektivek, nežli skutečné detektivní příběhy. Autor s vtipem a humorem uplatňuje více fantazii a hrůzostrašnost nežli logickou stavbu děje. Vyšetřující inspektor a jeho žena dostávají i do absurdně humorných situací. Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Krysy na schodech, Panna a vrah, Tři mrtví trpaslíci... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Odeon

Ratten op de trap, De maagd en de moordenaar, Drie dode dwergen , 1958

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 3x Gregory a Yvonna. Přihlašte se a napište ho.

Romcajs
27.08.2022 3 z 5

Myslím, že doslov všechno vysvětluje. První příběh Krysy na schodech je z dřívější tvorby, kdy ještě autor psal podle klasické detektivní kostry. Je to taková běžná detektivka, kde je plno lidí v divadle z nichž jeden je vrah. Druhá povídka Panna a vrah z prostředí poutě. Tam už jsou věci, které jsou trošku přitažené za vlasy. Ale ještě, no dobrá. A třetí povídka Tři mrtví trpaslíci, kde vlastně nikdo nezemřel je spíše fantastické dílo. Rozhodně mě tato kniha neuchvátila a nepociťuji žádný gurmánský zážitek. Ale přečíst se dá, takhle v létě na dovolené, proč ne. Co se týče vydání knihy, tak jsem ještě neviděl v textu u žádné jiné knihy tolik překlepů.

jarin58
03.08.2022 1 z 5

Tohle mě nenadchlo.

kolacky
27.11.2020 3 z 5

Takové bizarní...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 3x Gregory a Yvonna v seznamech

v Právě čtených1x