Dej mládencům ruku jako lopatu přehled

Dej mládencům ruku jako lopatu
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85547/dej-mladencum-ruku-jako-lopatu-85547.jpg 4 202 202

87. revír série

Prší. Je březen a prší už třetí den. Smolař Genero přinese mládencům z 87. revíru z obchůzky pěkný dárek – useknutou ruku v tašce z aerolinií. Osoba, která ji nechala na autobusové zastávce, byla vysoká a oblečená celá v černém… Pátrání po pohřešovaných ukáže, že záhadně zmizela také striptérka Bubu Bublina, a detektivové z 87. revíru nejsou jediní, kdo by ji chtěli najít. Vyšetřování ale zůstává bezvýsledné i přes další hrůzné nálezy – a detektivové tápou, dokud nepochopí, že klíčem k jejich případu není nenávist, ale láska. Láska silnější než smrt…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Give the Boys a Great Big Hand , 1960

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dej mládencům ruku jako lopatu. Přihlašte se a napište ho.

iceVS
23.05.2024 5 z 5

Velkoměsto je jako žena.

A kdož chceš vědět víc, stačí se začíst.

Kory98
05.02.2024 4 z 5

Tentokrát mě návrat za kriminalisty 87. revíru malinko zklamal, nějak mě jejich řešený případ nezaujal. O to více jsem si užila McBainovu "popisnou" část města Isoly a jeho "krás".

čef
18.10.2023 5 z 5

Jedno z raných děl tohoto plodného autora jak jinak než z 87. revíru. Psáno na začátku 60. let minulého století působí dnes jako historický příběh. Policejní metody neznaly DNA, o počítačích nemluvě. Vyšetřovatelé v New Yorku i jinde to tedy měli těžké, o to více museli používat mozek. Klasika pro fanoušky, kteří se za ty dlouhá léta k tomuto dílu ještě nedostali.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dej mládencům ruku jako lopatu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x