Dívej se, jak umírají přehled

Dívej se, jak umírají
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409896/bmid_divej-se-jak-umiraji-tIG-409896.jpg 4 125 125

87. revír série

Zabij mě... jestli to dokážeš! Touhle výzvou se řídí Pepe Miranda, vrah a podřadný hrdina pouličních gangů. Skrývá se kdesi v 87. okrsku a působí policistům zatracené potíže. Pepeho výzvu nemůžou nadporučík Pete Byrnes a jeho detektivové brát na lehkou váhu. Přišla totiž vlna červencových veder, kdy zločinecké gangy v celém městě čekají na sebemenší záminku k rozpoutání násilného pekla...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Baronet

See Them Die , 1960

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívej se, jak umírají. Přihlašte se a napište ho.

Ladinek
16.04.2024 3 z 5

Nebýt ta kniha v sérii 87. revír, řeknu že je povedená. Jenže nám tady trochu probublal Evan Hunter a místo nekomplikované McBainovské zábavy jsem se dočkal psychologické sondy do života hispánské menšiny.

Wladimirski
14.04.2024 3 z 5

Thrillerová jednohubka, zajímavé postavy i jejich vývoj. Děj má spád, je zcela realistický, čtivý.

Johny_H.
01.10.2023 5 z 5

Slabší příběh o proti ostatním. To se nedá říci, ale je jiný a to dost. Spíše než na řešení nějakého zločinu se zde zaměřujeme na etické otázky ohledně rasizmu a segregace lidí na základě jiného etnika a následných dopadech. Moc hezky se to čte jako román 87 revíru jeto na 3/5 ale hodnotím to trochu samostatně jelikož je tam 87 revír spíše okrajově a dávám tomu 5/5 jako dílo které velice dobře staví na etnických problémech v Americe tehdejší doby.

Knižní novinky (23. týden)

02.06.2019

Kniha Dívej se, jak umírají v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x