Noc kouzel zbavená přehled

Noc kouzel zbavená
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40659/noc-kouzel-zbavena-40659.jpg 4 122 122

87. revír série

Objevuje se tu známá skupina detektivů 87. revíru a řeší případy, které se stanou v průběhu Halloweenu. Zmizení kouzelníka, přepadení obchodu s lihovinami skupinou dětí, nález rozčtvrceného těla. K tomu se přidávaji i pohledy do jejich soukromí, které většinou není moc harmonické.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Práce

Tricks , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noc kouzel zbavená. Přihlašte se a napište ho.

elle223
23.01.2024 5 z 5

Právě jsem znovu dočetl (za posledních 33 let už po několikáté:-)
Vlastním obě CZ vydání této knihy - jak první (paperback Práce 1991) které jsem si tehdy ihned koupil, tak i pozdější vydání od BB Art.
PS: Od McBaina (podobně jako od Chandlera) mám ve své knihovně všechny tituly, které kdy byly v ČR/ČSSR vydány..
= Jednoduše výborná detektivka - klasickej McBain:-)

ArwenAragorn
03.09.2023 5 z 5

81%

Skvělá detektivka, v níž se vyšetřují tři samostatné případy. A Carella na operačním stole bojuje o život po zasažení střelnou zbraní.
Moc doporučuji! Myslím, že zatím je to jedna z nejlepších detektivek od autora.

Naďa2411
31.07.2023 5 z 5

Opět mě autor nezklamal. Napínavá kniha o třech dějových linkách. V den Halowenu přepadávají liliputáni obchody, řeší se zmizeni kouzelnika a
vraždy prostitutek. Má oblíbená skupina detektivů musí jednat rychle . Povedla se dobrá spolupráce v podobě intrik a nástrah na pachatelé. Přečetla jsem tzv. jedním dechem, nešlo odložit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noc kouzel zbavená v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x