Přízraky přehled

Přízraky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51763/prizraky-51763.jpg 4 107 107

87. revír série

Na ulici před jedním domem je nalezena mrtvola mladé ženy Marian Espositové. A v jednom z bytů domu je další zavražděný – spisovatel Gregory Craig. Carella nemá tušení, kdo to je. Teprve od snoubenky Craiga, která se až moc podobá jeho ženě Teddy, se dozvídá, že je autorem bestselleru Stíny smrti. I když je za pár dnů Štědrý den (a také chanuka – nesmíme zapomínat na Mayera Mayera), detektivové 87. revíru – tentokrát především Steve Carella a Cotton Hawes – mají co na práci. Edice Spirála. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Český spisovatel

Ghosts , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přízraky. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
25.04.2024 4 z 5

Minule, když jsem knihu četl poprvé, mi příliš nesedla. Tentokrát se mi líbila víc, ale protože nejsem na duchy, nedám pětku.
Velmi uspokojivé.

katka134
03.09.2023 4 z 5

Pěkná detektivka netradičně okořeněna přítomností duchů.
Pro Carellu to byl neobvyklý a určitě nezapomenutelný případ.

heavy66
13.05.2023 4 z 5

Vánoční svátky začínají, zimní bouře zasypává město hromadami sněhu, a detektivové tahají sirky, kdo bude o svátcích sloužit. Několik vražd, včetně známého spisovatele, předvánoční pohodu naruší, a sloužit musí všichni. Carellův materialistický vědecký světový názor bude podroben zkoušce za nočního pobytu ve strašidelném domě, ale závěrečná pointa příběhu je tentokrát trochu zmatená.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přízraky v seznamech

v Právě čtených2x