Vrahův žold přehled

Vrahův žold
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46942/vrahuv-zold-46942.jpg 4 105 105

87. revír série

Byl pohledný, elegantní, zazobaný – ale mrtvý! Vyděrač Sy Kramer, který zašel příliš daleko, vyfasoval svůj poslední žold – kulku do hlavy. Která z jeho obětí mohla ztratit tolik, že se uchýlila k vraždě? Je to politikova přitažlivá manželka? Nebo majitel továrny na limonády? Nebo je to ona neznámá oběť, která zajistila Kramerovi tučné vklady na spořitelní knížce? Třeba je to jiný vyděrač, který převzal Kramerovy „zákazníky“…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Killer’s Payoff , 1958

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vrahův žold. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
19.03.2024 4 z 5

Nevím, jestli je to dobře, že nám některé detektivky, ve kterých se vraždí, připadají jako oddechovky. Je fakt, že pokud se člověk za každou cenu nesnaží pachatele uhodnout, nemusíte se u čtení až tak soustředit. Navíc si už člověk zvyknul, v případě 87. revíru, na celkem decentní humor. Opět fajn čtení s poměrně zajímavým koncem.

jaroiva
02.03.2024 4 z 5

Jako vždy, "pohodová" detektivka. Žádné dlouhé litanie, poměrně přímočarý příběh a policejní rutina.

Johny_H.
08.04.2023 5 z 5

Nijak zvlášť akční příběh tentokrát nečekejte, ale spíše milou a pohodovou vyšetřovací práci s hezky zpravovaným koncem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vrahův žold v seznamech

v Právě čtených1x