A je tu zas přehled

A je tu zas
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224164/bmid_a-je-tu-zas-tOd-224164.jpg 4 1258 1258

Adolf Hitler sa jedného dňa prebudí v dnešnom Berlíne a neverí vlastným očiam. Nemecko nielenže naďalej existuje, ale aj prekvitá. Vodca Tretej ríše sa v nových pomeroch rýchlo zorientuje a začína kariéru – tentoraz v televízii a na Facebooku! Drsná satira, ktorá je mimoriadne zábavná, ale aj desivo reálna.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Zelený Kocúr

Er ist wieder da , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize A je tu zas. Přihlašte se a napište ho.

Janduz
01.05.2024 2 z 5

Méně znalý čtenář jistě ocení, ale už je to příliš opakující.

simca9342
25.03.2024 5 z 5

Přečteno před lety.

"proč podtržítko? Jaké podtržítko?" nechápal jsem. "Když už tak nadtržítko!"

"Obdivujete činy A. Hitlera?"
" Obdivujete činy Ute K. ?"
"Takhle se nikam nedostaneme " prohlásila rezolutně " Já přece nejsem mrtvá!"
"Možná se Vám to nelíbí " opáčil jsem" ale já také ne."

Co by se stalo kdyby Hitler nespáchal sebevraždu, ale normálně se probudil? Tedaa.. normálně ne, ale v Berlíně v současnosti roku 2011... okolí nic nechápe, myslí si, že to herec v dobovém kostýmu, který hraje ve filmu nebo show. Hitler taky nic nechápe, hledá svoje ztracené vojáky z Hitlerjugend, z novin se kromě data 30.8. 2011 dozvi, že původně je už dávno mrtvý, protože spáchal sebevraždu a diví se, co je müesli - myslí si, že jde o průmyslově slisované obilí zabalené v barevné fólii Jinými slovy satirický román o Vůdci, který si zvyká na naší dobu a život v ní
K filmu : nedávno jsem ho viděla a musím říct, že mě tak trochu zklamal...
- jiný rok a jiné datum
-Vtipy o Židech, narážky na holocaust
Proto je pro mě v tomhle případě lepší kniha než film.

mila2411
05.11.2023 5 z 5

Přečteno coby audio se sqělým M. Táborským. Paradoxně a bohužel by v dnešní popletené době mohl Adolf Hitler asi opět zaujmout... Jinak zajímavý nápad a hezky napsané čtení (poslech).

Už je tady zas

07.03.2016

Knižní novinky (25. 9. - 2. 10)

25.09.2013

Kniha A je tu zas v seznamech

v Právě čtených43x
v Přečtených1 712x