A pak na mě mrkla přehled

A pak na mě mrkla
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472459/bmid_a-pak-na-me-mrkla-QqA-472459.jpg 4 38 38

Timon je malý kluk s úžasnou fantazií a právě s rodiči jede na prázdniny k moři. Hurá na pláž! Na pláži je spousta zábavy, může dělat z písku bábovičky, stavět hrady anebo… vytvořit obrovitááánskou velrybu, jakou svět neviděl. Jenomže to není jen tak obyčejná velryba. Tahle velryba je totiž nejlepší Timonova kamarádka, která ho vezme na vyjížďku snů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize A pak na mě mrkla. Přihlašte se a napište ho.

Cattaclysm
18.02.2024 5 z 5

Kniha nás celou rodinu moc baví. Mně se nejvíc líbí lehce sarkastický humor, který v dětských knížkách moc nebývá A taky české reálie ježdění k moři nebo cestování s dětmi – zkrátka situace, které spoustu z nás dobře zná. Syn zase miluje krásné velrybí ilustrace.

spookee
15.09.2023 3 z 5

Oproti Králíkovi výrazně slabší počin. Ani to dobrodružství není tolik dobrodružné. Ani děti jí tolik nefandí, zatímco Králíka čteme několikrát do měsíce, na tuto už si ani nevzpomeneme.

simca9342
29.04.2023 5 z 5

Malý Timon nás spolu s rodinou vezme na výlet k moři. Malý problém je ale v tom, že malý dobrodruh nemá rád daleké cesty a vodu. Ano v tom se shodneme oba... teda já nemám ráda to první, ale kufr narvaný knihama to jistí :) Jak to dopadne u Timona uvidíte sami hlavně v okamžiku, kdy na něho něco mrkne ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha A pak na mě mrkla v seznamech

v dalších seznamech3x

Ilona Komárková