Všechno, nebo nic přehled

Všechno, nebo nic
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165132/afera-blackstone-vse-165132.jpg 4 514 514

Aféra Blackstone série

Druhá část série Aféra Blackstone! Pozor, nebezpečí! Láska, za kterou stojí bojovat. A muž, který vsadil vše na jednu kartu. Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, díky kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

All In , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno, nebo nic. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
12.03.2024 4 z 5

Tento díl byl o něco lepší než první,přesto mi to připomnělo jinou sérii knih,kde byl příběh více propracovaný.Zatím mi přijde, že by se příběh vešel do jedné knihy

Jita160
24.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Pokračováni skvěle navazuje což vážně oceňuji.
Kniha psaná z pohledu muže za mě vždy lepší čtivo oni jsou jiní,nerozumí řeči našeho kmene :⁠-⁠D
Vztah mezi Ethanem a Brynne se pěkně rozvíjí a to hlavně v posteli vše řeší sexem ... taky způsob že?
Brýnne si nese ze svého dospívání velkou bolest a ponížení ale i Ethan má něco za sebou... velmi těžkou minulost. Trpí nočními můrami s kterými bojuje po svém.
Jsou oba velmi poznamenaní a poškození proto asi ta úžasná přitažlivost ,chemie a snaha navzájem si pomoci.

Maruš.D
24.05.2021 4 z 5

Zase jsem zklamaná nebyla. Vyprávění jen z pohledu Ethana bylo zajímavé, nicméně si myslím, že nejlepší je střed, kdy se to mezi nimi střídá.
Kniha byla trochu delší než předešlý díl a bylo to docela znát. Já si tu omáčku tady u té série docela užívám, ale i tak by tam pro mě mohl ten děj jít trochu rychleji kupředu.
Líbilo se mi, že jsme se již seznámili s Ivanem a Gaby, kteří budou mít pro sebe celou vlastní sérii. A hurá na čtení dalšího dílu, abychom se dozvěděli jak to vlastně všechno dopadne. :-)

Knižní novinky (25. - 31. 7.)

20.07.2013

Kniha Všechno, nebo nic v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech6x