Armády nesmrtelných přehled

Armády nesmrtelných https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8204/agent-jfk-armady-nesmrtelnych-8204.jpg 4 184 184

Agent JFK série

Rabbi Löw, stvořitel Golema, je jeden z nejmocnějších mágů světa. I jemu však přijde vhod zásah Agentury provedený doslova v poslední chvíli. Čaroděj je sice zachráněn a přenesen do švýcarského technologického ústředí E.F., ale jednu věc se zachránit nepodařilo: zázračný šém oživující neživou hmotu a probouzející tak síly, nad kterými zůstává smrtelníkům rozum stát… A právě na šém už čekají tisíce terakotových válečníků v hrobce Prvního císaře čínské říše. Je těžké, možná nemožné zničit odpoutaná monstra – hliněné armády postupují Evropou a obléhají Prahu. JFK se svými přáteli opět musí vynaložit veškeré úsilí a důvtip, aby udrželi rovnováhu paralelních světů. A ochránili náš vlastní, ten, který si musíme zasloužit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Armády nesmrtelných. Přihlašte se a napište ho.

Poeta.kno
11.01.2023 3 z 5

Číst o Rudolfu II v době Vánoc, kdy z televize na mne kouká Jan Werich jako Rudolf II, dost ovlivnilo představu postav a světa z knihy ... jo a ještě něco : tento příběh není zase až tak olbřímí :D

MichalPuchovsky
30.07.2019 3 z 5

Taká kulhánkovsky ladená konina, v ktorej sa bojuje proti nezničiteľnej hlinenej armáde. Kto tu hľadá racionálnu logiku, tak ju nenájde. Záverečná bitka bola parádna a rozuzlenie šikovne vymyslené.

adlattt
26.12.2018 5 z 5

V rámci JFK jedna z nejlepších :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Armády nesmrtelných v seznamech

Autoři knihy