Pašerák přehled

Pašerák https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8201/agent-jfk-paserak-8201.jpg 4 322 322

Agent JFK série

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, veterán válečných operací i účastník tajných misí, dostává jednoho dne neobvyklou nabídku od podivné dvojice zaměstnanců ještě podivnější agentury. Než však stačí přijmout či odmítnout, přenese se nečekanou shodou okolností do světa, v němž československá armáda v roce 1938 nevydala hranice republiky nacistickému Německu, do světa čarodějů – inkvizitorů pracujících pro vládu, do světa, kde se nejvíc peněz dá vydělat pašováním a prodejem magicky aktivních substancí. Brutální přestřelky, válka na kolejích, divoké honičky gangsterů a zákeřné triky čarodějů. To je denní chleba těch, kteří chtějí rychle zbohatnout. J. F. K. však netouží stát se milionářem ve světě, který není jeho. Chce se vrátit domů. Tím však kříží cestu tajemné Agentuře a přestupuje zákony, o nichž netuší, že vůbec existují. Až úplně na konec se dozvídá jednoduchou, krutou a smrtelně nebezpečnou pravdu: „Svůj svět si musíme zasloužit!"... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pašerák. Přihlašte se a napište ho.

tlllk
02.05.2024 4 z 5

Moje druhé rande s JFK dopadlo o dosť lepšie, prvý krát mi to prišlo ako hrozná zlátanina (Jeruzalemský Masaker) ale možno mi chýbal len úvod do deja. Ako podmaz do auta, kde nemusíte moc zaťažovať mozgové bunky to bolo fajn.

Hadati
27.02.2024 3 z 5

Už dlouho jsem se chystal, že si rozečtu tuhle dlouhou sci-fi sérii a konečně jsem se k tomu dostal. Počítal jsem s tím, že to bude braková literatura a přesně to jsem dostal.

Série začíná náborem Johna Francise Kováře do Agentury a my se dozvídáme o existenci paralelního vesmíru ještě dříve, než to začalo být moderní ve filmech od Marvelu a DC. První díl je však jen lehkou ochutnávkou možností, co by nás mohlo čekat. Doufám tedy, že v dalších dílech se to roztočí daleko více.

První díl mě však ujistil, že stojí za to strávit u této série čas. Díky většímu počtu autorů, kteří se na sérii podílí pak doufám ve velkou variabilitu stylů a příběhů.

jaroiva
30.11.2023 4 z 5

Kupodivu se mi to i líbilo, ale ten konec je nějaký useknutý!
Nemám ráda vynucování si pozornosti tímto způsobem, aby si čtenář musel shánět další díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pašerák v seznamech

v Právě čtených2x