Ágnes ve skleněném městě přehled

Ágnes ve skleněném městě
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449852/bmid_agnes-ve-sklenenem-meste-X9W-449852.jpg 2 19 19

Lehce dystopický, avšak niterný příběh! Skleněným městem se šíří prázdnota, které si ale nikdo nevšímá. Snad jen Ágnes tuší, že něco není v pořádku. Jednoho dne se probudí na zvláštním místě, neví, jak se tam ocitla ani kým byla předtím. Podaří se jí utéct zpět dolů do skleněného města. To ale přijde Ágnes zvláštní a raději se ukrývá a začne si psát deník. Píše o všem, co zažívá, o svých snech, o mužích, které potká, a o divném místě. Podaří se jí zjistit, co se s ní stalo, kým byla předtím a proč je skleněné město tak zvláštní?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ágnes ve skleněném městě. Přihlašte se a napište ho.

knihomolkaMist
28.05.2022 2 z 5

No... Co to bylo?! Já nevím... tohle mi fakt vůbec nesedlo... dočetla jsem to jen se sebezapřením, protože ano, jediné, za co knihu chválím je to, že se celkem dobře četla. Ale tohle za mě teda ne :/

andrea0221
26.08.2021 odpad!

Četlo se to dobře, ale tak jak u filmů funguje otevřený konec, který dává prostor pro fantazii, tak tady tedy to nevyšlo, konec tomu prostě chybí, nikdo nechápe proč se to děje, takže je to vlastně o ničem.

Veruu95
26.06.2021 1 z 5

Tohle byl krok vedle. Příběh vypadal zajímavě, ale nějak jsem to celé nepobrala.

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Kniha Ágnes ve skleněném městě v seznamech

v dalších seznamech1x