Albi a jeho sny přehled

Albi a jeho sny
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462926/bmid_albi-a-jeho-sny-bWn-462926.jpg 3 7 7

Dva krátké veselé příběhy sněhuláka Albiho doprovázené celostránkovými ilustracemi. |b Albi je malý sněhulák. Bydlí v útulném sněhovém hradě v překrásné ledové zemi, kde sníh nikdy neroztaje. Rád sedává ve svém pohodlném křesle a čte si knížky. Často u toho ovšem usne. Jednoho dne se mu zdá o tom, že se učí plavat v moři, jindy ho jeho sny zanesou do zubní ordinace.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Albi lähtee uimakouluun, Albi käy hammaslääkärissä

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Albi a jeho sny. Přihlašte se a napište ho.

bibi.r
22.04.2024 2 z 5

Pro děti 3+

Takový obyčejný příběh. Nic převratného. A ilustrace typu nenadchne/neurazí.

Covenant
21.10.2022 3 z 5

Nechci opakovat, co je tu už zmíněno v komentáři od "muchomurka". Jen přidám, že i když šlo o sny a tam se může dít cokoliv, přesto jsem se nepřenesl přes nesmysly - Sněhulák plave, protože je ze sněhu. Díky za vysvětlení, ale že je na rozpálené pláži a v teplém moři, je jedno? Tak buď tvořím jeden nesmysl za druhým, protože "sen" a necpu tam pak logiku, nebo se snažím o nějakou pointu pro děti s rozumným dějem. Tak, ale nakonec po výtvarné stránce hezké - prohlédnuto a také zpět do knihovny.

muchomurka
16.01.2021 3 z 5

Já nevím, ale tak nějak nijaké. Kresby ok, nápad také není špatný, ale něco tomu chybělo. Vracíme do knihovny, jednou přečíst stačilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Albi a jeho sny v seznamech

sněhuláci

Autoři knihy