Nedostatek důkazů přehled

Nedostatek důkazů
https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9803/bmid_nedostatek-dukazu-URw-9803.jpg 4 125 125

Alex Cross série

Alex Cross je na stopě brutálnímu predátorovi přezdívanému Řezník, který pro zábavu znásilňuje a vraždí ženy. Vyšetřování ukazuje, že současné zločiny mají souvislost se starým a dosud nevyřešeným případem se smrtí jeho milované Marie. V té chvíli se Řezník pro Alexe stane osobní záležitostí nezaplaceným účtem, který je třeba nyní vyrovnat.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Cross , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nedostatek důkazů. Přihlašte se a napište ho.

janina66
19.10.2022 4 z 5

Svižné, velmi čtivé, krátké kapitoly.
Ale raději mám ucelené knihy od autora.
Kniha se mi i tak líbila.

petraj30
08.02.2021 5 z 5

(SPOILER) Další skvělý případ s Alexem Crossem. Tentokrát se podrobněji dozvídáme o minulosti respektive o smrti jeho manželky. Na konci byly opět velké dohady, jak to doopravdy bylo, ale snad už to má Alex konečně za sebou a zná celou pravdu.
Byla jsem moc ráda, že Alex opustil FBI a otevřel si vlastní soukromou praxi. Sice to bude pořád úzce spjato s jeho ostatními budoucími případy, ale tady bude svým vlastním pánem a už to je samo o sobě velkou výhodou.
Jeho úžasnou rodinku mám v oblibě čím dál víc a doufám, že se s ní budu setkávat i na dále. Je to příjemné odlehčení od neustálého napětí.
Ten samotný případ byl opět velmi otřesný, ale i zajímavý. Bylo to skvělé.

medlovice
19.07.2019

Na léto výborné čtení, krátké kapitoly , napětí. Proto se tyto knihy dost půjčují. V tomto příběhu mě poprvé bylo Alexe Crosse líto, protože se ukázal jako člověk , který někoho miloval a ztratil. Rychle přečtené.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nedostatek důkazů v seznamech

v dalších seznamech1x