Pošta od Mary přehled

Pošta od Mary https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18819/bmid_posta-od-mary-G1X-18819.jpg 4 129 129

Alex Cross série

Sérii vražd odstartovala v Beverly Hills smrt známé producentky právě v době, kdy Alex Cross splnil své rodině dávný slib a odletěl na krátkou dovolenou. Byl odvolán, protože po první vraždě následovala vražda známé herečky a nato další. Po každém takovém masakru dostane jeden z novinářů místního deníku e-mail, v němž je způsob vraždy popsán do nejmenších podrobností a policie marně pátrá po osobě, která tyto dopisy pod jménem Mary Smithová odesílá. Klíčem k případu je pochopení smyslu brutálních vražd, jejichž oběti jsou většinou matky jednoho či více dětí, a to je právě kámen úrazu všech policejních teorií. Alex Cross, který v těchto dnech prožívá v soukromém životě obtížné období, musí odložit všechny osobní problémy stranou, dokud se mu nepodaří odhalit pachatele a zabránit dalším plánovaným vraždám.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Mary, Mary , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pošta od Mary. Přihlašte se a napište ho.

Stanas513
25.11.2023 5 z 5

Opět jedna pěkná detektivka. Alex Cross mě zatím nikdy neunavil a čte se mi velice dobře. Co jiného k tomu říct?

petraj30
02.02.2021 5 z 5

Tak tohle byla bomba. Byl to velmi zajímavý příběh, ze kterého mi šel mráz po zádech.
Myslím, že bylo jasné, že vrahem asi nebude žena. Ovšem kdo byl skutečným vrahem jsem nepoznala, ale nebyla jsem až tak daleko se svými odhady. Motiv byl pro mě velkým překvapením, tak trochu mi to připomnělo Agathu Christie.
Nevím jestli se dá říci, že se u Alexe Crosse otevírá nová etapa jeho života, vše je jen tak lehce nastíněno, co se bude v budoucnu ještě řešit a dít. Ale upřímně jsem z té jeho práce rozpačitá. Tu bych změnila hned a vrátila se zpět k policii.
Vážně to byl moc zajímavý a nevšední případ. Po minulém díle to je top. Moc se těším na další.

koki.veru
05.12.2020 5 z 5

Opět další krásný díl z této série. Pěkný příběh, zajímavá zápletka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pošta od Mary v seznamech

v Právě čtených1x