Dóóóst dobrý zmatky přehled

Dóóóst dobrý zmatky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4473/dooost-dobry-zmatky-4473.jpg 4 108 108

Alice a... / Alica a... série

Vaše oblíbená hrdinka Alice zažívá dóóóst dobrý zmatky. Konečně má doma maminku, ale vše je mnohem složitější, než čekala. Linn, Jabla a vlastně i sama Alice, všechny se chovají naprosto nemožně... Jak tohle může dopadnout?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rainbows, Rowan and True, True Romance , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dóóóst dobrý zmatky. Přihlašte se a napište ho.

sgjoli
28.08.2022 5 z 5

Byť na sebe jednotlivé díly tak nějak navazují, je ta přímá návaznost asi nejsilnější hlavně mezi tímto dílem a dílem předchozím. Rodina Loveovic jako by se třásla v základech, když se nečekaně vrátila maminka.
Skvěle se tu odráží emoce jednotlivých postav, hlavně dětí, které to prožívají asi úplně nejsilněji. A ten nápor emocí je fakt silný a jako na houpačce. Srovnat si to ale musí každý sám. A vlastně i maminka, když vidí, jak to rodina celé 4 roky zvládala bez ní a jede jako v nějakých kolejích.
Tohle se autorce podařilo rozpracovat velmi dobře a úměrně situaci. Byť sama takovou zkušenost nemám, prožívala jsem to dost silně s postavami a měla jsem pocit, jako bys jim snad i uměla rozumět. Líbí se mi, jak ta autorka umí být realistická, ale přitom citlivá a umí psát úměrně věku čtenářů, kterým to je určené především.

Hanncha
01.06.2022 5 z 5

Skvělá série pro náctileté.

Twinny
27.12.2018 4 z 5

Maminka se vrátila. A s ní i malá sestřička. Bohužel mi vadilo, jak rychle jí dokázali odpustit, že utekla od dětí. Ale tentokrát ji utéct nenechali. Pěkný příběh pro náctileté holky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dóóóst dobrý zmatky v seznamech