Amálie Zubatá a zloděj paměti přehled

Amálie Zubatá a zloděj paměti https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420405/bmid_amalie-zubata-a-zlodej-pameti-rsz-420405.jpg 5 30 30

Amálie Zubatá série

Amálie Zubatá a její přátelé by rádi vyhráli soutěž o vstupenky do Dýňoparku, což je ten nejúžasnější zábavní park pod sluncem i měsícem. Úplně postačí, když se jim povede prodat co nejvíc sušenek. Jenže obyvatelé Záhrobně se chovají nějak divně. Jako by si nikdo nic nepamatoval… Dokonce ani jména přátel a datum narozeninové oslavy! Co se s jejich vzpomínkami stalo? A povede se Amálii zachránit je dřív, než na ni všichni dočista zapomenou?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Amelia Fang and the Memory Thief , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Amálie Zubatá a zloděj paměti. Přihlašte se a napište ho.

Karola050716
31.10.2022 3 z 5

Možná je to mnou, možná třetím dílem, ale nějak se pro mě vytrácí to kouzlo.

buffy5235
20.01.2022 3 z 5

Já opět nevím co jiného bych měla dodat, než že jsem velmi spokojena. Krásný příběh.

broskev28
10.08.2021 4 z 5

Jsem na tom podobně jako sgjoli, zažívám mírné zklamání.
Ani v tomhle dílu nechybí vtipné pasáže, ale přece jenom mi připadá, že příběh malounko zadrhává a ztrácí dech. Překlad je opět svižný a zábavný, ale odpovědný/jazykový redaktor zřejmě tentokrát "honil termín" a nevychytal drobné chybičky (ta pro mě největší se nachází na s. 129, vyjmenovaná mezi odpadlými částmi mumií). Dyňásek mě na první dobrou neuchvátil, ale třeba v dalším dílu překvapí?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Amálie Zubatá a zloděj paměti v seznamech

2018  91%Amálie Zubatá a Příšerný ples