Andělská tvář (1) přehled

Andělská tvář (1) https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13521/bmid_andelska-tvar-eSP-13521.PNG 4 346 346

Andělská tvář série

Romantický milostný příběh Příběh mladé ženy, která zakouší lásku i nenávist, potýká se s lidskou záští a především s tajemnou kletbou, kterou je opředen život v sídle jejího muže. Soužití se šíleným mužem, jehož vražedné poklesky kryje jeho bratr, způsobí mladé ženě nejen duševní trýzeň, ale i vážné obavy o život. Z nezkušené, naivní dívky se během krátkého času mění hrdinka v samostatnou energickou bytost, která bere svůj osud do vlastních rukou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělská tvář (1). Přihlašte se a napište ho.

Barcasss
01.03.2024 5 z 5

Četla jsem již podruhé a stále je to příjemné čtení a opět jedním dechem.

gabriela8704
25.10.2023 5 z 5

Kniha, která vás nepustí. Naivita, mlčení a spravedlnost a to vše pokriveno lži a ochotou věřit lžim.

Tak moc lidského charakteru můžeme najít v dnešní době. Mlčet, být naivní anebo dělat, že lži nejsou a neexistují. Lidské dnes tě nenávidím a zítra miluji. Hnus, naprosto chápu jak Charlotte muselo být.

Jana-Marie
14.09.2023 5 z 5

Krásná kniha - četla se velmi dobře. Červená knihovna, ale asi jsem něco takového potřebovala - takže mi maximálně sedlo. Už se těším na druhý díl.

Knižní novinky (5. týden)

28.01.2019

Kniha Andělská tvář (1) v seznamech