Andělské poselství naděje přehled

Andělské poselství naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151026/andelske-poselstvi-nadeje-151026.jpg 4 181 181

Irská autorka Lorna Byrne, která má od nejútlejšího dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá. Nesmírnou popularitu si získala jak její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech, tak i volné pokračování pod názvem Schody do nebe. Ve svém nejnovějším třetím díle Andělské poselství naděje se autorka obrací přímo ke čtenářům s doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc. Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Message of hope from the angels , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělské poselství naděje. Přihlašte se a napište ho.

Mrňous1
24.09.2023 4 z 5

Trošku jinak sepsaná kniha než Andělé ve vlasech, ale opět zajímavé čtení, řekla bych i učesanější, které vás obohatí a přinese to, co si z knihy sami vyberete. Určitě mám v plánu přečíst si od Lorny i její další knihy.

Naďa2411
30.07.2023 4 z 5

Zajímavá duchovni kniha, ve které nás autorka seznamuje s anděly: Anděl strážný,
Učitel Anděl,
Pomocný nezaměstnaný Anděl
Anděl sily
Anděl modlitby.
Od dětstvi k ní andělé promlouvájí a "fyzicky " se ukazují. Popisuje jednotlivé příběhy, jak andělé dopomohli jednotlivci v určitém okamžiku ku správné cestě. Kniha je určena i pro nevěřící a i já jsem si tam to "své" našla. Citát z knihy:
" Člověk, který dovolí, aby láska
zvítězila nad nenávistí, není slabý.
Je velmi silný a stává se majákem
naděje pro všechny ostatní. "

Marekh
17.05.2022 5 z 5

ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ NADĚJE je třetí autorčina kniha. Autorka se obrací ke čtenářům s výzvami a doporučeními, jak mohou oslovit anděly, pokud potřebují pomoc. Seznámíme se také s některými druhy andělů například s andělem naděje, andělem síly, andělem romantické lásky aj.

Součástí knihy jsou různé modlitby. V Dodatku jsou shrnuty všechny modlitby – MODLITBY Z ANDĚLSKÉHO POSELSTVÍ NADĚJE OD LORNY BYRNEOVÉ, které se dočteme v jednotlivých kapitolách.

Na konci knihy nalezneme OHLASY ČTENÁŘŮ.

Citáty:

Nikdy si nemusíte dělat starosti s tím, jakého anděla máte povolat. Jestliže poprosíte o pomoc svého anděla strážného, on už vám zavolá toho správného. Existuje spousta možností pomoci a tolik nejrůznějších typů andělů, a váš anděl strážný ví přesně, kterého potřebujete. Takže jenom požádejte svého anděla strážného.

… anděl strážný je strážcem vaší duše a Bůh by vám anděla strážného nedal, kdybyste duši neměli.

Všichni máme možnost stát se duchovnějšími a otevřenějšími. Tuto schopnost nám dal Bůh, ale mnoho lidí se jí děsí. Chce to odvahu přiznat si, že Bůh existuje, že máte duši a anděla strážného, který je strážcem vaší duše.

Knižní novinky (25. 2. - 3. 3.)

24.02.2013

Kniha Andělské poselství naděje v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech4x