Angelika – Markýza andělů přehled

Angelika – Markýza andělů
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141151/angelika-a-markyza-andelu-141151.jpg 4 72 72

Angelika série

Historický román o krásné Angelice, který byl přeložen snad do všech světových jazyků. První díl monumentální ságy, která se odehrává na pozadí dramatických událostí 17.st. líčí Angeličino mládí a dospívání, její první lásku a dramatické manželství s tajemným a nebezpečně přitažlivým hrabětem de Peyrac, který pro ni přestává být tak tajemný. Situace se začne ještě více napínat po obvinění jejího manžela z čarodějnictví, za kterým nestojí nikdo jiný než sám....... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Marquise des anges I – Angélique , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Angelika – Markýza andělů. Přihlašte se a napište ho.

Lole
05.03.2023 5 z 5

Začátek knižní série, který mě kdysi v minulosti a na střední škole naučil lásku k historii a zájem o dění v minulosti. Hlavní hrdinka na mě v tomto díle podstatě působila poněkud namyšleně, ale moc se mi líbí ten další osobnostní vývoj. Celkově to tady působí hrozně idylicky na to, co dílo člověku ve výsledku přinese.

Velbana
17.10.2020 5 z 5

Krásný začátek serie. Na začátku jeji děctví. Moc krásná svatba.

m_martina
28.05.2020 5 z 5

Nádherná historická freska, ke které se ráda vracím i po letech. Stále se dobře čte, stránky jen letí a já se ponořím do tohoto krásného romantického příběhu jedné velké lásky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Angelika – Markýza andělů v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x

láska 17. století milostné romány Francie dobrodružství zranění dohodnutý sňatek jizvy

Autoři knihy

Anne Golon (p)