S kůží na trh přehled

S kůží na trh
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242813/bmid_s-kuzi-na-trh-CQ7-242813.jpg 4 137 137

Když Anitě Blakeové pošle upíří sériový vrah Vittorio děsivý suvenýr z Las Vegas, musí varovat místní autority, s čím mají co dočinění. Jen je vše ještě horší, než si myslela. Několik policistů a jeden upíří popravčí už byli nevysvětlitelným způsobem zavražděni. Anita se tak s pomocí sadistického sériového vraha Otty Jefferiese, praktického sociopata Edwarda a několika upírů, které jí vybral Jean-Claude, vrhá do děsivé hry na kočku a na myš. Otázkou zůstává, kdo je kočka a kdo myš.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Epocha (ČR)

Skin Trade , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S kůží na trh. Přihlašte se a napište ho.

Nikidree
25.10.2023 2 z 5

Upřímně, nevím co si o tomto dílu myslet. Trvalo mi se začíst, protože prvních cca 50 stránek se vlastně nic moc nedělo. Hlavním prvkem totiž byla Anita a její divné chování vůči Ottovi a vlastně skoro všem mužům, kteří se objevili. A když říkám divné, myslím tím naprosto divné. Neustále obhajování, vysvětlování, emocionální projevy, výkyvy a úlety...

Celkově na to, kolik má kniha stran, se to brutálně táhne. Navíc celé vyšetřování je fraška. Vždyť nikdo z hlavnějších postav skoro nic neudělal. Ani pomoc od Jean-Clouda neměla žádný význam v rámci děje. No pokud nepočítám, že si očividně trochu víc získala přízeň upířích bratrů..

Buď mi tento díl nesedl, nebo jsem už jen unavená z toho, jak se Anita chová + že autorka neudělá díl o tom, že se konečně něco naučí ovládat a nebude v tom pořád jen tápat.
Zbylé dva přeložené díly dočtu, ale jen proto, abych sérii dokončila.

havrmoni
20.03.2020 3 z 5

Celou dobu jsem si říkala, no konečně díl na 4*. A co se ke konci nestane. Orgie. Nakrmila se sexem na upířích bratrech, fajn. Ale co to bylo potom, jsem unavena, ale tygříka nikdo nechce, tak mu nabídnu rychlovku a ten druhej na to bude koukat a komentovat to?? No to fakt ne. To autorka opravdu nedokáže zpracovat jinak, že láska zvítězí?? Je toho málo, tak jí necháme zase odumřít mozek a nacpem do ní další pindíky pokud možno najednou. A ten konec ? Ta mocná Anita se silnými řeči a věčně vzteklá, je najednou poslušná a dělá co jí Vittorio poručí. A ejhle všechno je to spojené se sexem. Konečně to po dlouhé řadě, ne příliš dobrých knih, mohl být hezký příběh a do třičtvrtě i byl. Pak se to opět po*ralo.

x-lee-x
04.07.2019 5 z 5

Opět další top díl. Čteno jedním dechem. Sice konec byl docela uspěchaný, ale jinak jsem si vychutnala každý řádek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S kůží na trh v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech7x