Anniny lásky přehled

Anniny lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183950/mid_anniny-lasky-vHE-183950.jpg 4 137 137

Anna ze Zeleného domu série

Anniny lásky - mateřský deník Anny Shirleyové. Naplněním lásky jsou děti. Annina a Gilbertova láska je požehnaná. Požehnaná je i Annina mateřská trpělivost a porozumění pro radosti, neplechy i hluboká trápení srdéček Anniných dětí. Tato kniha je skutečnou rukovětí mateřské výchovy, trpělivosti a láskyplného pochopení.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladé letá

Anne of Ingleside , 1939

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anniny lásky. Přihlašte se a napište ho.

Hobitka
25.01.2024 4 z 5

Mile zasněné čtení, sem tam s drobným ponaučením.
Z Annina příběhu je cítit především "jak ten čas letí" a že "děti rostou jak z vody".

Časově to byl zase pořádný průlet. Ale jednotlivé příběhy byly poskládány tak šikovně, že mi to tentokrát vůbec nevadilo. Každopádně trochu mě překvapil ten velký časový odskok od pátého dílu (takových sedm let?).

Většina z dětí tu má svůj vlastní malý příběh, ze kterého si vezmou ponaučení. Dokonce i nejmladší Rilla, která se teprve na začátku knížky narodila, jen malý Shirley nic. Zvláštní, ale třeba si ho ještě užijeme v pokračování.

Jonna
25.07.2023 4 z 5

Také oceňuji nádherné vydání z Albatrosu, díky němu mám teď některé knihy o Anně dvakrát, protože jsem je chtěla mít všechny. Opět pohodové čtení, které jsem si moc užila.

Štěpánka_010
10.04.2023 5 z 5

Už v pořadí šestá kniha o Anně ze Zeleného domu. Zatímco v předchozích knihách jsme se dočetli především o osudech Anny, v tomto díle se dává velký prostor také příhodám Anniných a Gilbertových dětí. Ty jsou, stejně jako jejich matka, obdařeny bujnou fantazií, díky které si, jako dřív Anna, dokáží z běžného místa vytvořit neuvěřitelné místo plné dobrodružství.

Stejně jako čtenáři přede mnou musím velmi vyzdvihnout krásné nové vydání (všech knih o Anně ze Zeleného domu) od Albatrosu, s povedenými ilustracemi.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Vychází Ticho a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2022

Kniha Anniny lásky v seznamech