Utajené orákulum přehled

Utajené orákulum
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310517/bmid_utajene-orakulum-tpu-310517.jpg 4 455 455

Jak nejlíp potrestat boha? Tím, že z něj uděláte smrtelníka! Přesně tak dopadl bůh slunce Apollón. LUP! - a z nesmrtelného boha je šestnáctiletý kluk. Bez božských schopností a se spoustou nepřátel za zády se válí ve smradlavé newyorské popelnici. Pokud chce z téhle bryndy vyváznout se zdravou kůží a dostat se zpět mezi bohy, musí přesvědčit Dia a získat jeho ztracenou přízeň. Existuje jen jediné místo, kde může hledat pomoc: základna moderních polobohů známá jako Tábor polokrevných.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Hidden Oracle , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Utajené orákulum. Přihlašte se a napište ho.

zuzmi39
14.03.2024 4 z 5

Tohle bylo klasické dílo Ricka Riordana. Vtipné, akční a plné napětí. Velmi ráda se k jeho knihám vracím, protože vím, že mě vždycky naprosto pohltí a bude to pro mě příjemně strávený čas. Utajené Orákulum nebyla výjimka. Je pravda, že na sérii Percyho Jacksona to nemá, ale i tak to byla velmi povedená kniha. Bůh Apollón (můj oblíbený) jako hlavní hrdina je příjemné zpestření této nové série a mě velmi bavilo sledovat jeho postupný vývoj. Moc se těším na další díly a jsem zvědavá, co nového si pro nás Rick Riordan nachystá.

Elea
18.08.2023 4 z 5

Zajímavý návrat do světa polobohů, líbí se mi postupný vývoj a posun v uvažování hlavní postavy.

MilanKop
14.01.2023 5 z 5

Za mne velice příjemné vyvedený počin ze světa Percyho. Příjemně se kniha čte a jsem zvědavý na další zkoušky boha Apollóna. A hlavně, vrátil se Leo :-D.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2016 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)

Kniha Utajené orákulum v seznamech

v Právě čtených15x