Astrologie vztahů přehled

Astrologie vztahů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399232/bmid_astrologie-vztahu-ORh-399232.jpg 5 2 2

Všimli jste si, že váš kolega ve znamení Střelce má pro ostatní vždy vlídné slovo a úsměv na tváři? Na jeho pomoc se můžete spolehnout, ale problémy řeší raději instinktivně sám než jako týmový hráč. Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatná v organizování společenského života rodiny, ale hospodaření s penězi se jí často vymyká z rukou a rodinu může přivést až na pokraj krachu. A co hvězdy říkají o vašich vztazích? Knížka nabízí konkrétní praktické tipy, jak astrologii využít ve svůj prospěch. Kapitoly jsou rozdělené dle jednotlivých znamení a snadno se v nich zorientujete. Naučte se, jak: • udělat na Střelce dojem na prvním schůzce • požádat nadřízeného ve znamení Panna o zvýšení platu • vycházet se spolubydlícím Beranem • vychovávat dítě ve znamení Štíra • přežít rodinnou sešlost s Blížencem • se rozejít s Vodnářem • prodat zboží zákazníkovi ve znamení Kozoroha • a mnoho dalšího!... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , CPress

The Astrology of You and Me

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Astrologie vztahů. Přihlašte se a napište ho.

vlkove
04.06.2023 4 z 5

Zajímavá kniha. Hodně neobvykle rozebrané znamení. Příklad otázek: Jaký je šéf ve znamení lva? Jaký bude střelec milenec? Jaká je panna kamarádka? Jak zaměstnance ve znamení býka motivovat?

Kniha není na souvislé čtení ale na občasné nakouknutí do odstavců, které vás momentálně tíží.

Určitě netradiční pohled na znamení zvěrokruhu. Já knihu sehnala za pár desetikorun a nemohu si tedy vůbec na nic stěžovat.

Knižní novinky (8. týden)

17.02.2019

Kniha Astrologie vztahů v seznamech